ATVIRAS LAIŠKAS JUMS

Sveiki,

esu Saulius Paliūnis, Lietuvos olimpinės rinktinės kineziterapeutas – masažuotojas, dešimt metų dirbu su olimpiečiais. Mano darbo tikslas išlaikyti sportininkus sveikus, pajėgius ir galinčius varžytis su stipriausiais pasaulyje, taip pat atstatyti juos po patirtų traumų. Esu nepaprastai dėkingas daugybei nusipelniusių Lietuvos sportininkų už puikius sezonus, patirtį ir medalius bei taures Europos, Pasaulio čempionatuose ir olimpiadose, o jų treneriams už puikų bendradarbiavimą.

 

Kodėl kilo mintis įkurti klubą?

Daug metų sportininkai ir treneriai prašo pagelbėti jų draugams ir artimiesiems. Kai padedi žmogui, jis pradeda aktyviau judėti, dingsta skausmai, atsiranda poreikis susitvarkyti mitybą. Todėl ir kuriu sporto, laisvalaikio ir terapijos klubą ALFA STEPS, kad žmonės čia rastų motyvacijos ugdytis naujus sveikus įpročius, o man nereikėtų jų vaduoti iš skausmo ar patirtų traumų vėl ir vėl…
Dauguma žmonių mankštas laiko gydymo metodu, tačiau mano patirtis teigia, kad teisingai parinkta reguliari viso kūno treniruotė, tikslingas judėjimas ir subalansuota mityba yra sveikatos pagrindas, kuris leidžia mėgautis bet kokiu aktyviu sportu, gyvenimo keliamais iššūkiais visai be skausmo ir su malonumu. Tai suvokę žmonės buriasi į bendruomenę, nori nuolatinės priežiūros, draugiškos atmosferos ir palaikymo. Ši bendruomenė, siekdama visada gerai jaustis, įpareigoja mane steigti sporto ir terapijos klubą.

 

ALFA STEPS sporto, laisvalaikio ir terapijos klubo vizija

Profilaktika ir teisingų įpročių pagrindai. Mano bei mano suburtos įvairiapusės komandos tikslas Jums perduoti įgytą patirtį ir žinias bei pagerinti Jūsų fizinę sveikatą ir suteikti gerų emocijų dozę. Jus prižiūrės: sporto gydytojai, kineziterapeutai, dietologai, visuomenės sveikatos specialistai, masažo guru, fizioterapeutai, treneriai bei psichologai.

 

Kodėl verta pasirinkti mus?

Į kiekvieną žmogų žiūrėsime kaip į iššūkį, reikalaujantį optimaliausios programos įgyvendinimo, nes mums labai svarbus kiekvieno žmogaus individualumas, poreikiai ir užsibrėžti tikslai.

 

Trumpas intro apie mūsų paslaugas:

Testavimas ir poreikių nustatymas, rezultatų aptarimas bei mokymas, sportas su nuolatine ,,technine priežiūra, kaip formulėje 1“ plius vaikams sudaryta išskirtinė programa traumų ir netaisyklingos laikysenos prevencijai, sveikos mitybos įpročių ugdymui, paruošimas visiems sportams pagal skandinavišką sistemą.
ALFA STEPS klube sporto gerbėjai bei vaikai turės galimybę gauti autografus ir pabendrauti su „techninę priežiūrą“ atliksiančias elitiniais Lietuvos sportininkais, kurie atsidėkodami už gerus sezonus padeda statyti sporto ir terapijos klubą Jums ir Jūsų atžaloms.

Kviečiu Jus ateiti, jungtis prie mūsų ir visiems kartu keistis stebimiems profesionalų komandos bei tapti tais žmonėmis, kurie įkvepia ir motyvuoja kitus.

Dar kartą nuoširdžiai ačiū sportininkams, treneriams ir VISIEMS, kurie prisideda, palaiko ir laukia sporto, laisvalaikio ir terapijos klubo ALFA STEPS atidarymo.

ALFA STEPS komanda padės Jums būti motyvuotiems, plačiai besišypsantiems ir visada geros formos. Išjudink save ir kitus, nes tik bendromis pastangomis pasieksime aukščiausių rezultatų.

Iki pasimatymo,
Su šypsena, Saulius 🙂