Individualus užsiėmimas su kineziterapeutu online

50.00

NameRangeDiscount
Procentinė nuolaida5 - 1000020 %
Kategorija:

Aprašymas

Individualus užsiėmimas su kineziterapeutu

Pandemijos metu daugelio mūsų fizinis aktyvumas dar labiau sumažėjo. Dažnam mūsų tai atsiliepia ne tik pablogėjusia nuotaika, bet ir pečių bei nugaros skausmais, raumenų bei sąnarių maudimu. Pradėjus savarankiškai sportuoti namuose bei lauke neretai jaučiamas skausmas tam tikrų pratimų metu. Įvairiems negalavimams taip pat įtakos turi ir įtampa, nerimas bei netaisyklingas sėdėjimas laikinai susikurtoje darbo vietoje dirbant iš namų.

Dažnu atveju šių negalavimų padėtų išvengti individualūs užsiėmimai su kineziterapeutu. Kineziterapeutas, įvertinęs, kurias raumenų grupes bei fizines ypatybes reikia labiausiai lavinti ar atstatyti, skiria individualius pratimus. Pratimai nuotolinio užsiėmimo metu atliekami kartu su kineziterapeutu, naudojantis video ryšiu. Kineziterapeutas stebi, kad pratimai būtų atliekami taisyklingai, taip pat, kad parinktas krūvis atitiktų Jūsų fizinį pasirengimą.

Rekomenduojama pratimus kartu su kineziterapeutu atlikti 1-2 kartus per savaitę, kitomis dienomis pagal konsultacijos metu pateiktas rekomendacijas pratimus galima atlikti savarankiškai. Tikėtina, kad per keletą savaičių išsiugdysite įpročius, kurie ženkliai pagerins Jūsų gyvenimo kokybę dabar ir bus naudingi ateityje.

Užsiėmimo trukmė 50 min. Būtina išankstinė registracija telefonu +370 624 77 335.

Perkant 5 užsiėmimus iš karto, taikoma 20 proc. nuolaida.