Treniruotės su kineziterapeutu mažose grupėse online

Kategorija:

Aprašymas

Karantino metu daugelio mūsų fizinis aktyvumas dar labiau sumažėjo. Dažnam mūsų tai atsiliepia ne tik pablogėjusia nuotaika, bet ir pečių bei nugaros skausmais, raumenų bei sanarių maudimu. Pradėjus savarankiškai sportuoti namuose bei lauke neretai jaučiamas skausmas tam tikrų pratimų metu. Įvairiems negalavimams taip pat įtakos turi ir įtampa, nerimas bei netaisyklingas sėdėjimas laikinai susikurtoje darbo vietoje dirbant iš namų.

Šiuo laikotarpiu siūlome nuotolines treniruotes su kineziterapeutu mažose grupėse. Tai ne tik puiki proga pagerinti griaučių – raumenų sistemos veiklą, tačiau ir galimybė išmokti sveikų bei taisyklingų judesių, tinkamo kvėpavimo technikų. Vadovaudamiesi kineziterapeutų patarimais galėsite pagerinti savo sveikatos būklę, o sugrįžę į įprastas treniruotes, sporto šakas, galėsite lengvai pritaikyti šiuos principus gerinant savo rezultatus.

Treniruotės vyksta grupėse iki 6 asmenų. Jos skirtos įvairiapusiam kūno stiprinimui, koordinacijai, kūno raumenų balansui ir laikysenai gerinti. Treniruotės metu kineziterapeutas ne tik rodo pratimus, bet ir stebi, ar Jūs atliekate pratimus taisyklingai, koreguoja bei rodo lengvesnes arba pasunkintas padėtis. Prisijunkite prie nuotolinių treniruočių mažose grupėse su kineziterapeutu ir tikėtina, kad per keletą savaičių išsiugdysite įpročius, kurie ženkliai pagerins Jūsų gyvenimo kokybę dabar ir bus naudingi ateityje.

Daugiau informacijos el.paštu info@alfasteps.com arba telefonu 862477335.