Asmeninio trenerio priežiūra

Asmeninio trenerio priežiūra

Kiekvienas žmogus turi unikalų santykį su sportu. Kartais sportuojančio asmens tikslai ar poreikiai yra tokie išskirtiniai, kad vienintelis būdas efektyviai ir komfortiškai jų pasiekti yra užtikrinant išskirtines asmenines treniruotes. ALFA STEPS puikiai supranta tokios paslaugos poreikį ir savo sporto ir sveikatingumo programoje visada numato galimybę užsisakyti asmeninio trenerio kineziterapeuto priežiūros paslaugą.

JŪSŲ SPORTO IR SVEIKATINGUMO PROGRAMOS INDIVIDUALIZAVIMAS

Asmeninė trenerio priežiūra gali būti teikiama ir kaip atskira paslauga, ir kaip bendrosios individualizuotų-grupinių treniruočių programos papildymas. Kaip ir kitų ALFA STEPS sporto programos paslaugų atveju, Jūsų asmeninis treneris bus vienas iš mūsų profesionalių kineziterapeutų komandos narių, kuris kartu prižiūrės ir Jūsų fizinį krūvį bei, reikalui esant, pasiūlys sporto programos plano korekcijas ar papildomas reabilitacines paslaugas.

Individuali treniruotė – apmokymas

Visiems ALFA STEPS bendruomenėms nariams užtikriname, jog pirmoji jų treniruotė-apmokymas mūsų sporto klube visad bus individuali. Atlikus pirmąjį kompleksinį Jūsų skeleto raumenyno ištyrimą, jo pagrindu bus sudaryta ir pirmoji Jums skirta asmeninė treniruotė – apmokymas. Jo metu, vienas iš mūsų komandos ekspertų-kineziterapeutų išmokys Jus taisyklingų pradinių padėčių, teisingos pratimų atlikimo technikos, korekcinių pratimų, kvėpavimo bei tempimo niuansų. Treniruotės – apmokymo pabaigoje, kartu aptarsime Jūsų kūno problemines sritis ir pateiksime patarimų, kaip jas adresuoti. Šių patarimų pagrindu Jums bus pasiūlyti mediciniškai pagrįsti individualūs pratimai, kurios pagal suderintą planą atliksite reguliarių individualizuotomsų grupinių treniruočių metu.

Individualizuotos grupinės treniruotės

Visos mūsų vedamos grupinės treniruotės numato individualizuotų pratimų programą, sudarytą pagal Jūsų skeleto raumenyno ištyrimo rezultatus. Tačiau, jei dėl įvairių priežasčių negalite sportuoti grupėje, galime teikti ir visiškai individualias treniruotes. Šią paslaugą dažnai teikiame klientams, siekiantiems išskirtinių sporto ar sveikatingumo tikslų (pvz., artėjant svarbioms varžyboms), moterims, siekiančiomis atnaujinti aktyvumą po gimdymo ir kitais atvejais.

Turite klausimų apie ALFA STEPS asmeninius trenerius Vilniuje, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti? Susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea