Fizioterapija

Fizioterapija

Fizioterapija – tai įvairių natūralių ir dirbtinių fizikinių veiksmų taikymas ligos, traumų gydymui ar atsistatymui po fizinio krūvio. Teikdami moksliškai pagrįstas fizioterapijos praktikas, ALFA STEPS kineziterapeutai taiko naujausias medicinines technologijas tam, kad patenkintų unikalius Jūsų sveikatingumo poreikius – nuo gijimo proceso gerinimo iki atsistatymo po fizinio krūvio.

FUNKCINĖ MAGNETINĖ STIMULIACIJA TESLA STYM

Fizioterapija Vilniuje rekomenduojama tiek sportuojantiems laisvalaikiu ar pramogai, tiek profesionaliems atletams. Įvairios fizioterapijos paslaugos gali numalšinti raumenų, sąnarių ar sausgyslių skausmą, padidinti sąnarių judrumą, sustiprinti raumenis ir sumažinti įtampą. ALFA STEPS kineziterapeutų komanda yra puikiai pasirengusi pateikti unikaliai Jums tinkamą šių paslaugų paketą.

Išskirtinė mūsų fizioterapijos programos procedūra – funkcinė magnetinė stimuliacija. Šis aparatas spinduliuoja magnetinį lauką ir taip stimuliuoja pasirinktų raumenų susitraukimus. TESLA STYM technologija grįsta fizioterapija (Vilnius) gydo pažeistus audinius, aktyvuoja ar atpalaiduoja raumenis ir malšina skausmą.

Pažangiausi ir išskirtiniai technologiniai sprendimai, naudojami TESLA STYM, užtikrina, jog:

  • Stimuliuojamos net ir giliųjų raumenų grupes, ko negali standartinė elektroterapija;
  • Raumenų skaidulos stimuliuojamos, išvengiant tiesioginio kontakto su oda;
  • Audiniai po aplikatoriumi veikiami magnetinio lauko, kurio magnetinė indukcija yra net 2.5 T
  • Stimuliacija atliekama itin veiksmai, o motoriniai neuronai lengvai aptinkami rankiniu būdu
  • Fizioterapija yra neskausminga ir neinvazinė, neturi jokio šalutinio poveikio, nereikalauja specialaus pasiruošimo.

Atlikti moksliniai tyrimai su įvairiais pacientais rodo, kad funkcinės magnetinės stimuliacijos poveikį galima pajusti net ir po vienos procedūros. Norint ilgesnio ir efektyvesnio poveikio rekomenduojamas 6-10 procedūrų kursas. Optimaliausia, kai procedūra atliekama kas antrą dieną, nors dažnumas gali būti sumažintas iki vieno karto per savaitę.

Daugiau apie elektromagnetinės stimuliacijos naudą galite paskaityti čia.

FIZIOTERAPIJA NAUDOJANT PAŽANGIAUSIAS MEDICININES TECHNOLOGIJAS

Be išskirtinio TESLA STYM, fizioterapeutas (Vilnius) naudoja ir kitas pažangias terapijos priemones. Viena jų – belaidis, lengvas smūginis masažuoklis Hypervolt, skirtas atpalaiduoti įsitempusius bei išjudinti sustingusius raumenis, sumažinti skausmą ir tempimo jausmą. Hypervolt technologija grįsta fizioterapija ideali norint apšildyti raumenis prieš treniruotę, atpalaiduoti po treniruotės, pagerinti kraujo apykaitą pasirinktoje kūno srityje, sumažinti kūno sustingimą, įvairius skausmus, pagerinti judesių amplitudę. Daugiau apie Hypervolt galite skaityti čia.

Kita unikali ALFA STEPS fizioterapijos technologija – BEMER 3000 – yra viena moderniausių elektromagnetinės terapijos priemonių rinkoje.

Elektromagnetinė terapija yra naujas, moksliškai pagrįstas ir saugus sveikatos palaikymo ar atstatymo metodas ir yra įvykdoma taikant tiksliai dozuotus pulsuojančius elektromagnetinius laukus. Seansai BEMER aparatu gerina kraujotaką ir aprūpinimą deguonimi, greitina ląstelių atsinaujinimą, malšina uždegimu ar skausmą, stiprina imunitetą, gydo miego sutrikimus, depresiją, įvairias odos ligas, ilgai negyjančias žaizdas, randus ir kt.

Jei Jus domina ALFA STEPS fizioterapijos paslaugos Vilniuje, o taip pat jei turite kitų klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti – susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea