Gydomasis masažas

Gydomasis masažas

Gydomasis masažas – viena seniausių pasaulyje gydymo procedūrų. Bendrai, gydomieji masažai skirti atnaujinti kūno funkcijas stimuliuojant organizmą įvairių fizinių judesių kombinacijomis. Pagrindinė gydomojo masažo prielaida – jog ši procedūra aktyvuoja natūralius kūno mechanizmus, padedančius greičiau gyti, atgauti jėgas ir atsipalaiduoti.

GYDOMIEJI MASAŽAI JŪSŲ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KELIONĖJE

Kaip ilgalaikė ir universali reabilitacinė procedūra, gydomieji masažai gali būti rekomenduojami visiems asmenims, nepriklausomai nuo jų individualaus santykio su sportu. Gydomieji masažai tampa nepamainoma terapine procedūra tiems, kuriuos kamuoja šios sveikatos problemos:

 • Raumenų įtampa ir sąnarių sąstingis,
 • Stuburo ir sąnarių ligos
 • Širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, bei virškinimo organų ligos
 • Centrinės ir periferinės nervų sistemos sutrikimai
 • Urologinės ir ginekologinės ligos

Kaip reabilitacinė priemonė, gydomieji masažai taip pat nepamainomi po operacijų, traumų ir kitų sužeidimų. Galiausiai, šiuolaikinėje visuomenėje gydomasis masažas yra itin aktualus sėdimą darbą dirbantiems žmonėms – šiai grupei gydomojo masažo procedūra yra ir būtina profilaktinė priemonė, siekiant išvengti ligų ir sveikatos problemų, siejamų su sėdimu darbu.

REGULIARAUS GYDOMOJO MASAŽO NAUDA

Kaip ir visa sportinė veikla, gydomojo masažo procedūros daugiausia naudos teikia užtikrinus adekvatų paslaugos reguliarumą. Bendrai, nejaučiant specifinių sveikatos problemų, aktyvų gyvenimą puoselėjantiems asmenims rekomenduojama 10-20 masažų per metus, 1-2 masažų per mėnesį intensyvumu.
Reguliariai praktikuojamas, gydomasis masažas pašalina skausmą, raumenų nuovargį, įtampą, sumažina nervingumą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, mažina spazmus, didina sąnarių judrumą, dailina kūno formas, padeda kovoti su celiulitu, suteikia žvalumo, šalina stresą, padeda atsipalaiduoti, pakelia nuotaiką ir gerina savijautą.

ALFA STEPS GYDOMASIS MASAŽAS VILNIUJE: PROGRAMA

ALFA STEPS kineziterapeutų komanda teikia individualizuotas gydomųjų masažų paslaugas, atliepiančias į konkrečius Jūsų kūno bei gyvenimo būdo poreikius. Tai vieninteliai gydomieji masažai Vilniuje, kurie yra pagrįsti medicininiu kūno ištyrimu. ALFA STEPS gydomųjų masažų terapija yra integruota į bendrą Jums parengtą treniruočių ir sveikatingumo programą.

 • Nugaros masažas
  Subalansuotas atpalaiduoti įsitempusius raumenis, gerinti audinių mitybą ir bendrą organizmo būklę, palengvinti reabilitaciją po nervų
  šaknelių uždegimo, nugaros traumų ar stuburo operacijų.
 • Pečių juostos masažas
  Subalansuotas gerinti kraujotaką, atpalaiduoti įsitempusius raumenis, raminti nervinę sistemą, malšinti skausmą pečių ir kaklo srityje.
 • Apatinių galūnių masažas
  Subalansuotas atpalaiduoti įtemptus kojų audinius, mažinti sąnarių, raumenų, pėdos skausmus. Dažniausiai rekomenduojamas jaučiant kojų nuovargį bei reabilitacijos po traumų ar operacijų metu.
 • Viršutinių galūnių masažas
  Subalansuotas atpalaiduoti įtemptus rankų audinius, gerinti kraujotaką, malšinti sąnarių, raumenų, riešo bei plaštakos skausmus. Dažniausiai rekomenduojamas jaučiant rankų nuovargį bei reabilitacijos po traumų ar operacijų metu.
 • Viso kūno masažas
  Subalansuotas atjauninti organizmą, mažinti stresą bei nervinę įtampą, stiprinti imunitetą, sumažinti raumenų spazmus ir įtampą, malšinti skausmą, pagerinti kraujotaką bei bendrą kūno būklę.

Jei Jums reikalingas mediciniškai pagrįstas gydomasis masažas Vilniuje, o taip pat jei turite kitų klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti – susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea