Individualizuotos grupinės treniruotės

Individualizuotos grupinės treniruotės

Dėmesys unikaliems Jūsų kūno poreikiams bei sveikatingumo lūkesčiams ir tikslams yra visų ALFA STEPS sporto klubo paslaugų pagrindas. Tą įrodo ir unikali Lietuvoje ALFA STEPS individualizuotų grupinių treniruočių programa, pagrįsta moderniais medicininiais sprendimais ir taikoma patyrusių kineziterapeutų komandos.

INDIVIDUALIZUOTOS GRUPINĖS TRENIRUOTĖS

ALFA STEPS yra vienintelis sporto klubas Lietuvoje, kurio sporto programa sudaryta iš grupinių treniruočių, skirtų individualiems sveikatingumo tikslams pasiekti. Kadangi šie tikslai iškeliami kompleksinio atraminio ir judamojo žmogaus aparato funkcinio ištyrimo metu, tai reiškia, jog mūsų individualizuotos grupinės treniruotės yra mediciniškai pagrįstos ir užtikrinančios taisyklingą ir saugų sportavimą.

 

Individualizuota grupinė treniruotė yra skirta įvairiapusiam kūno stiprinimui, koordinacijai, kūno raumenų balansui ir laikysenai gerinti. Kadangi  treniruočių programa turi teikti naudą kiekvienam mūsų klubo nariui, šiam elementui mes skiriame itin daug dėmesio. Treniruotės metu mūsų profesionalūs kineziterapeutai Jus supažindins su plačia pratimų įvairove – pratimų, kuriuos jie patikrino savo ilgamete patirtimi rengiant stipriausius Lietuvos atletus. Žinoma, atsižvelgiant į Jūsų ištyrimo duomenis, iš individualizuotos grupinės treniruotės bus išimti bet kokie Jūsų kūną žalojantys pratimai, taip pat pratimai bus rodomi keliais sunkumo lygiais, kad galėtumėte pasirinkti Jums tinkamą variantą.

Kiekviena individualizuota grupinė treniruotė trunka 50 minučių.

 

Turite klausimų apie individualizuotas grupines treniruotes Vilniuje, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti? Susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea