Kineziterapija

Kineziterapija

Kineziterapija yra mediciniškai pagrįsta ir laiko patikrinta, paprastu judesiu pagrįsta sveikatingumo priemonė. Kadangi kineziterapijos procedūros paremtos paties žmogaus organizmo procesais ir raumenų elastinėmis savybėmis, šis reabilitacijos ir kūno stiprinimo metodas yra neinvazinis ir nereikalauja specialaus pasirengimo.
Dėl šių priežasčių, kineziterapija yra puikus, saugus ir patikimas gijimo būdas bei priemonė gerinti žmogaus sveikatą ir įgalinti žmogaus aktyvumą. Tam, kad padėtų Jums siekti šių tikslų, ALFA STEPS kineziterapeutų komanda siūlo plačią ir profesionalią kineziterapijos paslaugų programą, individualiai subalansuotą unikaliems kiekvieno asmens kūno ir sveikatos poreikiams.

ALFA STEPS KINEZITERAPIJOS PROGRAMA

Kineziterapija leidžia įvertinti neuro-raumeninės sistemos funkcijas ir moksliškai pagrįstais veiksmais gerinti žmogaus sveikatą paprasto judesio pagalba. Profesionalios kineziterapijos paslaugos yra saugus, neinvazinis, sveikatos nežalojantis gydymo būdas. Šios kineziterapijos savybės daro ją patrauklia ir priimtina įvairiems ALFA STEPS bendruomenės nariams – nesvarbu, ar jie siekia įveikti kasdienius sveikatos rūpesčius ar efektyviai pasiruošti naujiems profesionalaus sporto iššūkiams.

ALFA STEPS kineziterapeutų komanda pasirengusi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas po traumų ar operacijų, taip pat patiriant įvairius skausmus ar negalavimus, siekiant atstatyti ar gerinti kūno funkcijas ir paprasčiausiai norint pagerinti gyvenimo kokybę, gyventi aktyviau ir sveikiau. Siekdami užtikrinti maksimalų komfortą, išvengti papildomo streso ar blaškymosi, ALFA STEPS sporto klubo kineziterapija Vilniuje vykdoma individualiai arba mažose grupėse.

Kadangi kineziterapija apima platų gydymo metodų spektrą, pirmiausia būtina nustatyti konkrečius Jūsų fizinės būklės poreikius ir Jūsų lūkesčius. Todėl kineziterapeuto konsultacijos metu nuodugniai įvertinsime Jūsų skeleto raumenyno problemas, ir pasiūlysime Jūsų poreikius bei lūkesčius geriausiai atitinkančią aktyviosios ar pasyviosios kineziterapijos pratimų programą

  • Aktyvioji. Įvairūs mankštos ir sporto pratimai, kuriuos su kineziterapeuto pagalba aktyviai atlieka pats žmogus. Į aktyviosios reabilitacijos programą įtraukiame tiek stiprinimo, tiek raumenų tempimo pratimus.
  • Pasyvioji. Kineziterapeuto žmogui atliekami pasyvūs raumenų tempimai, įskaitant, žinoma, masažą. Taikome įvairias sportinio ir gydomojo masažo formas, skirtas atpalaiduoti, nuskausminti, mažinti patinimą, slopinti uždegiminį procesą, atstatyti raumens funkciją, pagerinti raumenų ir audinių mitybą ir kt.

KINEZITERAPINIS PASIRUOŠIMAS SPORTUI

Kaip ir kitos ALFA STEPS sporto ir sveikatingumo programos paslaugos, kineziterapinis pasiruošimas sportui prasideda nuo nuodugnaus skeleto-raumenyno ištyrimo. Remiantis ištyrimo duomenimis ir atsižvelgus į Jūsų išsikeltus tikslus ir sporto šakos specifiką, sudaroma individuali kineziterapijos pratimų programa.

Pagrindinis kineziterapinio pasiruošimo tikslas – traumų prevencija. Siekdami sustiprinti Jūsų kūno atsparumą traumoms ar įvairiems su sportu susijusiems sužeidimams, mūsų kineziterapeutai ir medicinos personalas ypatingą dėmesį kreipia į:

  • silpnųjų grandžių stiprinimą, pvz., liemens stabilumo didinimą
  • galūnių amplitudžių gerinimas
  • probleminių sričių stabilizavimą
  • kiekvienos sporto šakos specifinių traumų prevencija,
  • asimetrinių, ciklinių bei aciklinių sporto šakų padarinių mažinimą

MŪSŲ KINEZITERAPEUTAI

ALFA STEPS sporto klubo atliekama kineziterapija Vilniuje yra unikali ne vien dėl plataus siūlomų paslaugų ir terapinių priemonių spektro, bet ir dėl profesionalios kineziterapeutų komandos, kurie šias paslaugas teikia. Visi mūsų sporto klube dirbantys profesionalai aktyviai domisi naujausiomis medicinos mokslo tendencijomis ir, kruopščiai patikrinę jų veiksmingumą, nuolat atnaujina ir papildo teikiamų kineziterapijos paslaugų paketą. Dauguma mūsų komandos narių taip pat turi patirties teikiant reabilitacines paslaugas geriausiems Lietuvos atletams; ALFA STEPS kineziterapeutai taip pat reguliariai komentuoja sveikatingumo temas viešojoje erdvėje.

Jei Jus domina profesionaliai atliekama kineziterapija Vilniuje, o taip pat jei turite kitų klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti – susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea