Mityba

Mityba

Kiekvienas asmuo turi skirtingą santykį su sportu. Tas pats galioja ir santykiui su maistu. Universali mitybos formulė tikriausiai neegzistuoja – nėra vieno recepto, kuris atitiktų kiekvieno žmogaus poreikius ir kūno savybes bei teiktų jiems didžiausią įmanomą naudą. Visgi, profesionaliai taikydami modernios medicinos žinias, ALFA STEPS mitybos ekspertai gali parengti individualiems ir unikaliems Jūsų poreikiams subalansuotą mitybos programą, kuri padės siekti Jūsų sporto ir sveikatingumo tikslų.

ALFA STEPS MITYBOS PROGRAMOS PRINCIPAI

Mūsų komanda tvirtai tiki, jog bet kokia dieta ir bet koks mitybos planas turi būti atitikti ir prasmingai papildyti unikalų Jūsų gyvenimo būdą, padėti Jums puoselėti gerą savijautą, palaikyti norimą aktyvumą ir teikti komfortą. Subalansuota mityba turi padėti prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančių gyvenimo sąlygų, o taip pat, esant poreikiui, padėti atsisakyti įsisenėjusių ir Jūsų gyvenimo būdui netinkamų įpročių.

Šie įsitikinimai yra ALFA STEPS sporto klubo mitybos paslaugų programos pagrindas. Mūsų gydytojų dietologų pagalba Jūs pažinsite savo organizmą bei išmoksite savarankiškai kontroliuoti jame vykstančius pokyčius. Suderindami taisyklingo judėjimo, tikslingo fizinio aktyvumo bei mitybos balansą, pasieksite naujas savo kūno fizines galimybes.

Svarbu: intensyviai ar profesionaliai sportuojantiems siūlome ir specializuotas dietologijos ir monitoringo paslaugas. Apie jas daugiau paskaityti galite paspaudę šią nuorodą: mitybos planas sportuojantiems.

ALFA STEPS MITYBOS PROGRAMOS PASLAUGOS

Pirminė gydytojo konsultacija (45-55 min)

,,Paleo“, ,,Keto“, ,,Atkins“, ,,Vegan“ yra puikiai žinomi gyvenimo būdo ir mitybos stiliaus pasirinkimai. Ir jie sudaro tik mažą dalelę visų šiuolaikiniam žmogui prieinamų mitybos sprendimų. Bene kiekvienas jų gali padėti tam tikriems asmenims geriau funkcionuoti, nekenkti savo sveikatai bei jausti džiaugsmą.

Tačiau tą užtikrinti įmanoma tik įvertinus, ar konkreti dieta ar tam tikras mitybos stilius yra tinkamas būtent Jums. Šiuo tikslu, ALFA STEPS sporto klubas siūlo galimybę gyvai aptarti savo mitybos poreikius ir planus su šios srities specialistais – gydytojais dietologais. Į pirminę konsultaciją įeina:

  • Kūno sudėties analizės tyrimas,
  • Rezultatų interpretavimas,
  • Bendrinių rekomendacijų pateikimas.

konsultacijos metu, atsižvelgdami į individualią žmogaus gyvenimo ir ligos istoriją, gretutines ligas, gyvenimo būdą ir fizinį aktyvumą, remdamiesi tik mokslu įrodytomis žiniomis, aptarsime rekomenduojamus valgymo įpročius, sudarysime mitybos raciono rekomendacijas bei išskirsime labiausiai reikalingus maisto papildus. Taip pat konsultacijos metu atlieksime kūno sudėties analizės tyrimą, kuris suteiks daugiau žinių apie audinių (riebalinio ir raumeninio) pasiskirstymą organizme bei bendrą žmogaus metabolinę sveikatą.

Individualaus mitybos plano sudarymas

Gydytojų dietologų konsultacijos leidžia nustatyti Jūsų poreikiams subalansuotą mitybos planą, kurio laikantis galėtumėte siekti savo sveikatingumo tikslų.

Įvertinę Jūsų pomėgius ir poreikius, ALFA STEPS sporto klubo mitybos specialistai sudarys unikaliai Jums pritaikytą valgiaraštį. Jo pagrindu bus parengtas subalansuotas mitybos planas, kuris padės Jums lengviau palaikyti sveiko ir naudingo valgymo įpročius.

Atsižvelgdami į gretutines ligas, fizinį aktyvumą bei kūno sudėtį tiksliai apskaičiuosime reikalingas energijos, baltymų, makro ir mikroelementų poreikį bei sudarysime 7 dienų mitybos planą. Individualaus mitybos plano sudarymui naudosime tik tokias kūno masės koregavimo metodikas, kurios yra moksliškai patvirtintos. Mitybos planą sudarome remdamiesi sveikos, taisyklingos, tinkamai subalansuotos, atitinkančios kiekvieno žmogaus fiziologinius poreikius mitybos standartais.

Mitybos monitoringas

Tiems, kurie nori itin atidžios mitybos programos bei aktyvaus konsultavimo apie tai, kaip efektyviausiai ją vykdyti, siūlome išskirtinę mitybos monitoringo paslaugą.

Įsigiję šią paslaugą visą mėnesį sulauksite atidžios mitybos specialisto priežiūros. Jums bus pateiktas asmeninis mitybos planas, kurį, esant poreikiui, galėsime koreguoti visos paslaugos metu. Mėnesio pradžioje bei pabaigoje atliksite kūno analizės tyrimą, kad įvertintumėte esamą kūno formą bei mėnesio eigoje pasiektus rezultatus.

Svarbiausia šios paslaugos dalis – nuotolinis ir nuolatinis mitybos rekomendacijų teikimas. Atsižvelgdami į intensyvų daugelio savo bendruomenės narių gyvenimo tempą, ALFA STEPS gydytojai dietologai stengiasi, jog jie visada gautų operatyvų atsakymą į savo mitybos klausimus. Su savo mitybos plano konsultantais galėsite aptarti klausimus, kylančius dėl konkretaus patiekalo ar ingrediento vartojimo, ruošiantis kelionei į kitą šalį ar pan.

Turite klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti? Ieškote sveikos ir subalansuotos mitybos specialistų Vilniuje, kurie padėtų atrasti Jūsų sveikatingumo tikslams ir gyvenimui tinkamą mitybos planą? Susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea