Mityba

Mityba

Kiekvienas asmuo turi skirtingą santykį su sportu. Tas pats galioja ir santykiui su maistu. Universali mitybos formulė tikriausiai neegzistuoja – nėra vieno recepto, kuris atitiktų kiekvieno žmogaus poreikius ir kūno savybes bei teiktų jiems didžiausią įmanomą naudą. Visgi, profesionaliai taikydami modernios medicinos žinias, ALFA STEPS mitybos ekspertai gali parengti individualiems ir unikaliems Jūsų poreikiams subalansuotą mitybos programą, kuri padės siekti Jūsų sporto ir sveikatingumo tikslų.

ALFA STEPS MITYBOS PROGRAMOS PRINCIPAI

Mūsų komanda tvirtai tiki, jog bet kokia dieta ir bet koks mitybos planas turi būti atitikti ir prasmingai papildyti unikalų Jūsų gyvenimo būdą, padėti Jums puoselėti gerą savijautą, palaikyti norimą aktyvumą ir teikti komfortą. Subalansuota mityba turi padėti prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančių gyvenimo sąlygų, o taip pat, esant poreikiui, padėti atsisakyti įsisenėjusių ir Jūsų gyvenimo būdui netinkamų įpročių.

Šie įsitikinimai yra ALFA STEPS sporto klubo mitybos paslaugų programos pagrindas. Mūsų gydytojų dietologų pagalba Jūs pažinsite savo organizmą bei išmoksite savarankiškai kontroliuoti jame vykstančius pokyčius. Suderindami taisyklingo judėjimo, tikslingo fizinio aktyvumo bei mitybos balansą, pasieksite naujas savo kūno fizines galimybes.

Svarbu: intensyviai ar profesionaliai sportuojantiems siūlome ir specializuotas dietologijos ir monitoringo paslaugas. Apie jas daugiau paskaityti galite paspaudę šią nuorodą: mitybos planas sportuojantiems.

ALFA STEPS MITYBOS PROGRAMOS PASLAUGOS

Pirminė gydytojo konsultacija (45-55 min)

,,Paleo“, ,,Keto“, ,,Atkins“, ,,Vegan“ yra puikiai žinomi gyvenimo būdo ir mitybos stiliaus pasirinkimai. Ir jie sudaro tik mažą dalelę visų šiuolaikiniam žmogui prieinamų mitybos sprendimų. Bene kiekvienas jų gali padėti tam tikriems asmenims geriau funkcionuoti, nekenkti savo sveikatai bei jausti džiaugsmą.

Tačiau tą užtikrinti įmanoma tik įvertinus, ar konkreti dieta ar tam tikras mitybos stilius yra tinkamas būtent Jums. Šiuo tikslu, ALFA STEPS sporto klubas siūlo galimybę gyvai aptarti savo mitybos poreikius ir planus su šios srities specialistais – gydytojais dietologais. Į pirminę konsultaciją įeina:

  • Kūno sudėties analizės tyrimas,
  • Rezultatų interpretavimas,
  • Bendrinių rekomendacijų pateikimas.

Konsultacijos metu aptarsime dabartinius Jūsų mitybos įpročius, patiriamas problemas, lūkesčius ir siekius bei atsakysime į pagrindinius Jūsų klausimus. Atliksime kūno analizės tyrimą, kurio metu sužinosite savo bazinį kalorijų poreikį, biologinį amžių, liesos raumenų masės kiekį, riebalinio audinio kiekį Jūsų organizme. Šis tyrimas padės mums tiksliau įvertinti keliamų norų/pokyčių galimybes, laiką bei preliminarų fizinio aktyvumo poreikį. Po tyrimo galėsime parengti ir pateikti Jūsų peržiūrai bendrinių rekomendacijų rinkinį, kuris leis Jums geriau organizuoti bei valdyti savo mitybą.

Pakartotinė konsultacija (20-30 min)

Siekiant moksliško preciziškumo planuojant Jūsų poreikiams optimalią mitybos programą, svarbu tiksliai, objektyviai ir reguliariai įvertinti Jūsų rezultatus. Šiuo tikslu siūlome pakartotinių konsultacijų paslaugas.

Pakartotinės konsultacijos metu įvertinsime Jūsų pasiektus rezultatus, nustatysime tolimesnių veiksmų planą, kurio laikydamiesi toliau tęsite savo kelionę link užsibrėžtų tikslų. Turėsite galimybę užduoti visus klausimus, iškilusius savarankiškai siekiant tobulėjimo, o atlikę pakartotinį kūno analizės tyrimą patys galėsite įvertinti savo pastangų efektyvumą.

Individualaus mitybos plano sudarymas

Gydytojų dietologų konsultacijos leidžia nustatyti Jūsų poreikiams subalansuotą mitybos planą, kurio laikantis galėtumėte siekti savo sveikatingumo tikslų.

Įvertinę Jūsų pomėgius ir poreikius, ALFA STEPS sporto klubo mitybos specialistai sudarys unikaliai Jums pritaikytą valgiaraštį. Jo pagrindu bus parengtas subalansuotas mitybos planas, kuris padės Jums lengviau palaikyti sveiko ir naudingo valgymo įpročius.

Sudarydami Jums skirtą mitybos planą, mes siekiame, jog sveika mityba taptų ilgalaike Jūsų gyvenimo dalimi. Mūsų gydytojai dietologai supranta, jog ilgalaikė mitybos plano sėkmė priklauso nuo to, ar jo laikantis Jūs jausite komfortą ir ar galėsite jo laikytis nenumatytose situacijose – kelionės ar komandiruotės metu, ar tiesiog pamiršus į darbą atsinešti savo maisto dėžutę. Todėl individualus mitybos planas, kurį siūlome, pateikia ir patarimus bei rekomenduojamus veiksmus tokiais atvejais – tam, kad Jūsų dieta neapribotų Jūsų aktyvumo, o jį įgalintų.

Mitybos monitoringas

Tiems, kurie nori itin atidžios mitybos programos bei aktyvaus konsultavimo apie tai, kaip efektyviausiai ją vykdyti, siūlome išskirtinę mitybos monitoringo paslaugą.

Įsigiję šią paslaugą visą mėnesį sulauksite atidžios mitybos specialisto priežiūros. Jums bus pateiktas asmeninis mitybos planas, kurį, esant poreikiui, galėsime koreguoti visos paslaugos metu. Mėnesio pradžioje bei pabaigoje atliksite kūno analizės tyrimą, kad įvertintumėte esamą kūno formą bei mėnesio eigoje pasiektus rezultatus.

Svarbiausia šios paslaugos dalis – nuotolinis ir nuolatinis mitybos rekomendacijų teikimas. Atsižvelgdami į intensyvų daugelio savo bendruomenės narių gyvenimo tempą, ALFA STEPS gydytojai dietologai stengiasi, jog jie visada gautų operatyvų atsakymą į savo mitybos klausimus. Su savo mitybos plano konsultantais galėsite aptarti klausimus, kylančius dėl konkretaus patiekalo ar ingrediento vartojimo, ruošiantis kelionei į kitą šalį ar pan.

Turite klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti? Ieškote sveikos ir subalansuotos mitybos specialistų Vilniuje, kurie padėtų atrasti Jūsų sveikatingumo tikslams ir gyvenimui tinkamą mitybos planą? Susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea