Mityba

Mityba

Faktas nepaneigiamas – žmogaus organizmas gali funkcionuoti bei prisitaikyti net prie sunkiausių išgyvenimo sąlygų. Ar yra universali mityba, atitinkanti kiekvieno žmogaus poreikius bei teikianti didžiausią naudos bagažą? Tikriausiai NE.

Dieta, tai ne ,,badas“, o gyvenimo būdas. Racionalios bei individualios mitybos tikslas – žmogaus komfortas. Būtent to mes ir siekiame. Stebėdami nesustabdomai progresuojantį bei kintantį pasaulį privalome taikytis prie vis naujų gyvenimo sąlygų, dažnai keisdami savo įsisenėjusius įpročius. Mūsų komandos  pagalba Jūs pažinsite savo organizmą bei išmoksite savarankiškai kontroliuoti jame vykstančius pokyčius. Suderindami tikslingą fizinio aktyvumo bei mitybos balansą pasieksite naujas savo kūno fizines galimybes.

,,Paleo“, ,,Keto“, ,,Atkins‘o“, ,,Vegan“ – ir tai tik keletas iš daugybės gyvenimo valgymo stiliaus pasirinkimų. Kiekvienu remiantis galima pilnaverčiai funkcionuoti, nekenkti savo sveikatai bei jausti džiaugsmą. Norite sužinoti visą tiesą apie mitybą? Turėsite galimybę gyvai padiskutuoti su mitybos specialistais

Pirminė gydytojo konsultacija (30 min)

Kūno sudėties analizės tyrimas, rezultatų interpretavimas, universalių rekomendacijų pateikimas.

Konsultacijos metu aptarsime Jūsų dabartinę mitybos būklę, pagrindinius Jūsų klausimus. Atliksime kūno analizės tyrimą, kurio metu sužinosite savo bazinį kalorijų poreikį, biologinį amžių, liesos raumenų masės kiekį, riebalinio audinio kiekį Jūsų organizme.  Šis tyrimas padės mums tiksliau įvertinti keliamų norų/pokyčių galimybes, laiką bei preliminarų fizinio aktyvumo poreikį.

Pakartotinė konsultacija (15 min)

Pakartotinės konsultacijos metu įvertinsime Jūsų pasiektus rezultatus, nustatysime tolimesnių veiksmų planą, kurio laikydamiesi toliau tęsite savo kelionę link užsibrėžtų tikslų. Turėsite galimybę užduoti visus klausimus, iškilusius savarankiško tobulėjimo bei progresavimo etape, o atlikę pakartotinį kūno analizės tyrimą patys galėsite įvertinti savo pastangų efektyvumą.

Individualaus mitybos plano sudarymas

Ar mityba turi būti individuali? Atitikti Jūsų pomėgius, tikslus, gyvenimo būdą? Jeigu manote, kad mitybą sudaryti užtenka surašyti tris porcijas vištienos su grikiais tikrai klystate. Mūsų specialistų rankose sureguliuosime Jums valgiaraštį, kad jaustumėt kuo mažiau diskomforto, žinotumėt kaip elgti vienoje ar kitoje situacijoje, kai nepavyks nešiotis savo ,,maisto dėžučių“ . Dieta neturi būti kančia ar prievolė, todėl yra būtinas nuodugnus Jūsų pomėgių ištyrimas bei tikslų nustatymas siekiant baisiąją dietą paversti nepastebima.

Mitybos monitoringas

Nuotolinis mitybos rekomendacijų teikimas, rezultatų siekimas, korekcijų įvedimas.

Įsigiję šią paslaugą visą mėnesį būsite ,,griežtoje‘‘ dietologo priežiūroje. Gausite individualų bei esant poreikiui keičiamą visos paslaugos metu mitybos planą. Mėnesio pradžioje bei pabaigoje atliksite kūno analizės tyrimą, kad įvertintumėte esamą kūno sudėtį bei pasiektus rezultatus mėnesio eigoje. Diena ar naktis, Lietuva ar kita Europos šalis,  visada jis bus Jums pasiekiamas 24/7.  

Mūsų dietologas Edvardas Grišinas teigia: ,,tai yra geriausias sprendimas norintiems efektyviai bei per trumpiausią laiką pasiekti norimų rezultatų. Kiekvienas organizmas yra kaip autonominė šalis su savo taisyklėmis, tradicijomis, pomėgiais, poreikiais. Nuoseklus rezultatų sekimas, klaidų prevencija, bei tikslių korekcijų įvedimas padės efektyviai progresuoti tiek fiziškai, tiek įgaunant naujų žinių iš manęs“ .

Mitybos planas sportininkams  

Tikslinės (atsižvelgiant į sporto šaką) mitybos rekomendacijos, kūno sudėties analizė, individualaus mitybos bei maisto papildų plano sudarymas.

Paslauga skirta sportininkams, mėgėjams ar profesionaliems atletams, siekiantiems sportinių tikslų, norinčių geresnių rezultatų savo sporto šakoje. Pasinaudoję šia paslauga, atliksite kūno sudėties analizės tyrimą: sužinosite savo kūno raumeninės bei riebalinės masės pasiskirstymą, hidratacijos lygį, bazinės medžiagų apykaitos duomenis. Taip pat gausite visapusišką Jūsų esamos mitybos būklės įvertinimą, mitybos bei sportinių papildų planą, koreguotą atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei užsibrėžtus pasiekti tikslus.

Turite klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea