Mitybos planas sportuojant

Mitybos planas sportuojant

Subalansuota mityba sportuojantiems yra būtina sąlyga siekiant profesionalaus sporto aukštumų ar puikaus pasirodymo sporto mėgėjų varžybose. Atsižvelgdama į išskirtinius atletų mitybos poreikius, ALFA STEPS mitybos specialistų komanda yra pasirengusi kiekvienam jų pasiūlyti mediciniškai pagrįstą, unikalius jo sporto tikslus bei kūno poreikius atitinkantį mitybos planą ir padėti jo laikytis atletų kelionėje savo sporto tikslų link.

ALFA STEPS MITYBOS PROGRAMA SPORTUOJANTIEMS

Kiekviena sporto šaka reikalauja skirtingų atleto kūno savybių ir skirtingai apkrauna sportininkų skeleto-raumenyną. Atitinkamai ir sportininkų mityba privalo atitikti specifinius atletų poreikius bei jų kūno dinamiką.

Todėl ALFA STEPS mitybos plano sportuojant paslauga prasideda nuo konkrečios sportininko situacijos įvertinimo. Mūsų mitybos specialistai kiekvienam atletui atliks išsamią sportininko kūno sudėties analizę ir jos pagrindu parengs:

  • tikslines mitybos rekomendacijas atsižvelgiant į konkrečią sporto šaką
  • individualaus mitybos bei maisto papildų planą

Sudarius mitybos bei maisto papildų planą, atitinkantį individualaus sportininko kūno savybes ir konkrečią jo sporto šakos dinamiką, ALFA STEPS mitybos specialistai padės jo laikytis ir įgyvendinti jį tikslingai, atsakingai ir taisyklingai. Kaip ir kitiems mūsų dietologų paslaugų klientams, sportininkams siūlome išsamų mitybos monitoringą ir reguliarias konsultacijas. Konkretų konsultacijų grafiką ir monitoringo pobūdį suderiname atsižvelgdami į sportininko sezono planus, artėjančias varžybas ir treniruočių grafiką.

Žinoma, ALFA STEPS mitybos planas sportininkams yra tik viena iš daugelio unikalių paslaugų, skirtų profesionalių atletų poreikiams. Kartu su dietologo paslaugomis teikiame kineziterapeutų paslaugas (treniruočių programas ir reabilitacijos paslaugas) bei sporto psichologo paslaugas.

Turite klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti? Ieškote sveikos ir subalansuotos mitybos specialistų Vilniuje, kurie padėtų atrasti Jūsų sporto tikslams tinkamą mitybos planą? Susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea