Reabilitacija

Reabilitacija

Kiekvienas asmuo turi skirtingą santykį su sportu – tačiau traumos, sveikatos negalavimai ir su sportu susiję skausmai gali kamuoti kiekvieną. Po rimtesnės traumos, ūmaus skausmo epizodo, ligos ar patirtos operacijos organizmas gali atsigauti labai lėtai. Tad, norint atgauti jėgas, gali tekti iš naujo mokytis praeityje turėtų įgūdžių. Šis procesas vadinamas reabilitacija. ALFA STEPS užtikrins, jog Jūsų reabilitacija Vilniuje bus sklandi, pagrįsta mediciniškai ir efektyviai paruoš Jus naujiems iššūkiams ir galimybėms.

Patyrėte traumą, patempėte raiščius, o gal net lūžo kaulai ir nežinote kaip kuo greičiau grįžti į ankstesnį pilnavertį gyvenimą? Nesenai Jums buvo atlikta raiščių ar sausgyslių operacija? Nežinote kokia reabilitacija turi sekti tokias operacijas?

ALFA STEPS profesionalių specialistų komanda – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, kineziterapeutai, ergoterapeutai ir masažuotojai – visada pasiruošę Jums padėti rasti atsakymus į šiuos klausimus ir išspręsti su skausmu, traumomis, judėjimo sutrikimais ir kitomis skeleto raumenyno bėdomis susijusias problemas.

Priklausomai nuo traumos, susirgimo ar pažeidimo, reabilitacijos trukmė ir būdai gali skirtis. Siekiant užtikrinti būtent Jūsų poreikiams subalansuotą reabilitacijos programą, procedūrų skaičius ir pobūdis visuomet parenkami individualiai, atsižvelgiant į gydytojų prognozes bei asmeninius Jūsų tikslus.

ALFA STEPS sporto klube esame pasirengę Jums suteikti išsamią ir kruopščiai parengtą reabilitacijos programą, įskaitant šias paslaugas:

 • reabilitacija po klubo sąnario operacijos
 • reabilitacija po kelio sąnarių keitimo operacijos
 • reabilitacija po peties operacijos
 • reabilitacija po stuburo operacijos
 • reabilitacija po kelio sąnario endoprotezavimo
 • reabilitacija po kaulų lūžių
 • vaikų reabilitacija
 • ambulatorinė reabilitacija
 • palaikomoji reabilitacija

SPECIFINĖS REABILITACINĖS TERAPIJOS:

Kadangi reabilitacija (Vilnius) yra kompleksinis procesas, ALFA STEPS siūlo įvairias terapines paslaugas, padėsiančias mūsų klientams sklandžiai ir efektyviai sugrįžti į pilnavertį gyvenimą ir atgauti jėgas. Mūsų teikiamos reabilitacinės paslaugos gali būti suskirstytos į keturias terapines grupes:

 • KINEZITERAPIJA

Kineziterapijos paslaugos reabilitacijos metu padeda vystyti raumenų jėgą, sąnarių mobilumą ir kitas kūno funkcijas. Kineziterapija gali būti skirstoma į du tipus:

Aktyvioji:

 • Įvairūs mankštos ir sporto pratimai, kuriuos su kineziterapeuto pagalba aktyviai atlieka pats žmogus. Į aktyviosios reabilitacijos programą įtraukiame tiek stiprinimo, tiek raumenų tempimo pratimus.

Pasyvioji.

 • Kineziterapeuto žmogui atliekami pasyvūs raumenų tempimai, įskaitant, žinoma, masažą. Taikome įvairias sportinio ir gydomojo masažo formas, skirtas atpalaiduoti, nuskausminti, mažinti patinimą, slopinti uždegiminį procesą, atstatyti raumens funkciją, pagerinti raumenų ir audinių mitybą ir kt.

Daugiau apie ALFA STEPS kineziterapijos programą sužinoti galite https://alfasteps.com/paslaugos/kineziterapija/

 • FIZIOTERAPIJA

Fizioterapija – tai įvairių natūralių ir dirbtinių fizikinių veiksmų taikymas ligos ar traumų gydymui. Fizioterapija gerina gijimo procesus, padeda organizmo atsistatymui po fizinio krūvio. ALFA STEPS fizioterapeutai vieninteliai Lietuvoje klientams siūlo itin efektyvų bekontaktės magnetinės stimuliacijos aparatą TESLA STYM, taip pat taiko kitas pažangiausias medicinines technologijas.

Daugiau apie ALFA STEPS fizioterapijos programą sužinoti galite https://alfasteps.com/paslaugos/fizioterapija/

 • ERGOTERAPIJA

Jos metu mokomės gerinti kasdienės veiklos įgūdžius, namų ir darbo aplinką pritaikyti pagal ergonomikos principus.

 • PSICHOLOGAS

Visavertė reabilitacija apima fizinės ir psichologinės sveikatos sritis. Po traumų, ligų ar operacijų, psichologinė žmogaus būsena patiria natūralų stresą, tad reabilitacijos procese profesionalaus psichologo paslaugo dažnai būna reikalingos ir itin naudingos. ALFA STEPS psichologas gali pasiūlyti tiek asmenines konsultacijas, tiek psichologinio pasirengimo vertinimo paslaugas – tam, jog visavertiškai įgalintume Jus atkurti savo aktyvumą ir siekti tolesnių sveikatingumo tikslų.

Daugiau apie ALFA STEPS psichologo paslaugų programą sužinoti galite https://alfasteps.com/paslaugos/psichologija/

Turite klausimų apie reabilitacijos paslaugas Vilniuje , poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti? Skauda? Skambink +37062477335!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea