Reabilitacija

Reabilitacija

Reabilitacija

Jei Jūs patyrėte traumą, patempėte raiščius, o gal net lūžo kaulai ir nežinote kaip kuo greičiau grįžti į ankstesnį pilnavertį gyvenimą?

Nesenai Jums buvo atlikta raiščių ar sausgyslių operacija? Nežinote kokia reabilitacija turi būti po tokių operacijų?

ALFA STEPS profesionalių specialistų komanda – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, kineziterapeutai, ergoterapeutai ir masažuotojai – visada pasiruošę Jums padėti išspręsti su skausmu, traumomis, judėjimo sutrikimais ir kitomis skeleto raumenyno bėdomis susijusias problemas.

Po rimtesnės traumos, ūmaus skausmo epizodo, ligos ar patirtos operacijos organizmas gali atsigauti labai lėtai. Tad gali tekti iš naujo mokytis praeityje turėtų įgūdžių, norint atgauti jėgas. Šis procesas vadinamas reabilitacija.

Priklausomai nuo susirgimo, pažeidimo, reabilitacijos trukmė ir būdai gali skirtis. Procedūrų skaičius, pobūdis visuomet parenkami individualiai, atsižvelgiant į gydytojų prognozes, žmogaus asmeninius tikslus.

Reabilitacijoje dažniausiai taikoma:

  • KINEZITERAPIJA

Jos metu kreipiamas dėmesys į teisingus judesius, raumenų jėgą, sąnarių mobilumą ir kūno funkcijas. Kineziterapija gali būti:

– Aktyvi. Žmogus makštinasi, atlieka paskirtus pratimus – tiek stiprinimo, tiek raumenų tempimo.

– Pasyvi. Kineziterapeutas mankština žmogų, atlieka pasyvius raumenų tempimus. Taip pat nepamirškime ir masažo. Jis skirtas atpalaiduoti, nuskausminti, mažinti patinimą, slopinti uždegiminį procesą, atstatyti funkciją, pagerinti raumenų ir audinių mitybą ir kt.

  • FIZIOTERAPIJA

Ji gerina gijimo procesus, padeda organizmo atsistatymui po fizinio krūvio. ALFA STEPS turimas fizioterapijos procedūroms skirtas ypač efektyvus bekontaktės magnetinės stimuliacijos aparatas TESLA STYM spinduliuoja magnetinį lauką, o ne fokusuotą elektros srovę. Tokiu būdu yra stimuliuojamos giliosios raumenų grupės, nėra sąlyčio su oda. Apie elektromagnetinės stimuliacijos naudą kviečiame plačiau skaityti (čia).

  • ERGOTERAPIJA

Jos metu mokomės gerinti kasdienės veiklos įgūdžius, namų ir darbo aplinką pritaikyti pagal ergonomikos principus.

  • PSICHOLOGAS

Nepamirškime, kad labai svarbus vaidmuo reabilitacijoje tenka ir psichologinei žmogaus būsenai. Čia Jums į pagalbą visada skuba ALFA STEPS psichologas.

 

NETIKĖTAS FAKTAS: Pastebėta, kad reabilitacija efektyvesnė, kai į procesą žmogus įsitraukia aktyviai – atvyksta į procedūras, atlieka jam paskirtus pratimus. Nenustebkite, jeigu ALFA STEPS specialistai paskirs Jums namų darbų!

SKAUDA? SKAMBINK +37062477335!

 

Turite klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea