Sportas

Sportas

INDIVIDUALI TRENIRUOTĖ – APMOKYMAS

Po kompleksinio atraminio ir judamojo žmogaus aparato funkcinio ištyrimo sudaromas individualus ir tik Jums skirtas pratimų kompleksas.

Individualios treniruotės – apmokymo metu išmokoma taisyklingų pradinių padėčių, teisingos pratimų atlikimo technikos, korekcinių pratimų, kvėpavimo, tempimo niuansų. Atkreipiamas dėmesys į Jūsų problemines sritis (55 min)

INDIVIDUALIZUOTOS GRUPINĖS TRENIRUOTĖS

Vienintelės grupinės treniruotės Lietuvoje, kurios skirtos individualiems tikslams pasiekti. Tikslai iškeliami kompleksinio atraminio ir judamojo žmogaus aparato funkcinio ištyrimo metu ir pagal tai sudaromas individualus ir tik Jums skirtas pratimų kompleksas (80 min).

TRENIRUOTES SUDARO DVI DALYS:

Bendroji dalis – skirta įvairiapusiam kūno stiprinimui, koordinacijai, kūno raumenų balansui ir laikysenai gerinti. Atsižvelgiant į Jūsų ištyrimo duomenis iš individualizuotos bendrosios dalies išimti Jūsų kūną žalojantys pratimai

Individualizuota dalis – pratimų programa paremta Jūsų ištyrimo duomenimis, skirta pasiekti Jūsų užsibrėžtiems tikslams (traumų profilaktika, sportinės formos gerinimas, gražaus kūno formavimas, svorio mažinimas)

Visas treniruotes veda profesionalūs kineziterapeutai. Didesnėse grupėse treniruotės metu dirba 2-3 kineziterapeutai.

 

 

Kadangi klubo misija yra suburti teisingai judančių, aktyviai sportuojančių ir sveiką gyvenseną propaguojančių žmonių bendruomenę, ALFA STEPS komanda nesportavusius išmokys, o seniai sportavusiems primins pirmus ir teisingus žingsnius. Išmokus taisyklingos ir saugios judesių atlikimo technikos, galėsite sportuoti kartu su sporto mėgėjais ir profesionalais bei kartu įveikti 7 žingsnių ALFA STEPS klubo programą.

1 STEP – Pajusi savo kūną.
2 STEP – Pradėsi pataikyti į sporto ritmą.
3 STEP – Išmoksi fizinį aktyvumą konvertuoti į džiaugsmo akimirkas.
4 STEP – Tavo sugebėjimai motyvuos aplinkinius.
5 STEP – Be sporto kaip be pusryčių gyventi negalėsi.
6 STEP – Tavo galimybės viršys trenerių lūkesčius.
7 STEP – Chuc‘as Norris‘as lenksis tave matydamas.

SPORTINIO KRŪVIO PLANAVIMO KONSULTACIJA    

Asmeninių poreikių nustatymas, trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų kėlimas, rengimo strategijos ir krypčių nustatymas.                                                                                                        

METINIŲ TRENIRUOČIŲ PLANŲ SUDARYMAS IR MONITORINGAS

Metinio ir mėnesinio treniruočių planų sudarymas, treniruočių monitoringas (į kainą taip pat įeina viena 45 min. konsultacija per mėnesį). Parengiamojo ir varžybų laikotarpio mikrociklų planų rengimas, atletinio ir funkcinio rengimo planų suderinimas, rengimo kontrolė, grįžtamojo ryšio teikimas ir konsultavimas, asmeninės pažangos stebėsena ir vertinimas, planų koregavimas.

Turite klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea