Sporto programos

Sporto programos

TRENIRUOTĖS VILNIUJE – VISIEMS POREIKIAMS

Kiekvienas asmuo turi skirtingą santykį su sportu. Vieniems sportas reikalingas siekiant kokybiškesnio gyvenimo – norint pasikrauti energijos, numalšinti skausmą ar puoselėti sau patinkančią figūrą. Kitiems sportas – laisvalaikio ašis bei pagrindinė pramoga. Treti sportuoja dėl rezultato – nesvarbu, ar vietinėje lygoje, ar tarptautiniu mastu. Galiausiai, kai kuriems sportas yra profesija – tiek malonumo, tiek pragyvenimo šaltinis.

Tačiau nors konkretūs sportavimo poreikiai skiriasi, vienas dalykas lieka pastovus – tik teisingai subalansuota ir mediciniškai pagrįsta sporto programa gali užtikrinti, jog sportas padės patenkinti poreikius, o ne taps papildoma kliūtimi Jūsų sveikatai ir laimei.

ALFA STEPS treniruočių programa yra pagrįsta naujausiomis sveikatos mokslo žiniomis ir gilia mūsų profesionalų patirtimi treniruojant sėkmingiausius Lietuvos atletus. Todėl prisijungę prie mūsų klubo bendruomenės galite būti ramūs, jog individualūs Jūsų sportavimo poreikiai bus išgirsti ir patenkinti, įsiklausius į Jūsų kūną ir gerbiant Jūsų sveikatą.

KO SIEKIA ALFA STEPS SPORTO PROGRAMA

Mūsų klubo misija – kiekvienam bendruomenės nariui suteikti mediciniškai pagrįstas ir individualiai pritaikytas sporto paslaugas tam, kad įgalintume jų aktyvumą. Niekada nesportavusiems esame pasirengę padėti žengti tvirtą pirmą žingsnį į subalansuotą sveikatingumą, o sporto profesionalams – priminti, kaip teisingai žingsniuoti toliau.

Konkrečiau, ALFA STEPS sporto programa Jums siūlo septynių žingsnių kelionę į sveikatingumą:

 • 1 STEP – Suprasi savo kūno poreikius.
 • 2 STEP – Pajusi savo kūną.
 • 3 STEP – Pradėsi pataikyti į sporto ritmą
 • 4 STEP – Pradėsi jausti teisingo sporto teikiamą vertę.
 • 5 STEP – Įtvirtinsi įgūdžius, leisiančius neklysti.
 • 6 STEP – Galėsi kelti sau naujus tikslus.
 • 7 STEP – Savo sugebėjimais motyvuosi aplinkinius.

Paskutinis žingsnis yra itin svarbus. ALFA STEPS misija yra suburti teisingai judančių, aktyviai sportuojančių ir sveiką gyvenseną propaguojančių žmonių bendruomenę – erdvę, kurioje tiek rekreaciniais tikslais, tiek profesionaliai sportuojantys asmenys gali tobulėti kartu. Tačiau tą padaryti įmanoma tik tada, kai kiekvienas bendruomenės narys jaučiasi saugiai – kai sportuoja taisyklingai, pagal savo poreikius ir pajėgumus. Todėl mūsų treniruočių programa sudaryta taip, jog vienoje salėje besimankštinantys sporto mėgėjai ir profesionalai kartu visuomet jaustų gilų individualų dėmesį.

KŪNO STIPRINIMAS PAGAL NAUJAUSIUS MEDICININIUS TYRIMUS

SKELETO RAUMENYNO IŠTYRIMAS

Siekiant pasiūlyti individualiems Jūsų poreikiams pritaikytas ir mediciniškai pagrįstas sporto paslaugas, ALFA STEPS sporto programa pradedama nuo kompleksinio atraminio ir judamojo aparato ištyrimo. Ši programos dalis atitinka pirmąjį ALFA STEPS plano žingsnį – suprasti savo kūno poreikius.

Ištyrimo metu, profesionalūs mūsų kineziterapeutai Jus nuodugniai ištestuos, atvirai ir dėmesingai kartu su Jumis aptars tyrimo rezultatus, Jūsų tikslus, galimybes bei lūkesčius. Esant poreikiui Jus papildomai gali konsultuoti dietologas, sporto gydytojas, traumatologas, psichologas ir vyr. treneris. Šių specialių konsultacijų laiką reikia suderinti iš anksto, o paslaugos kainuoja papildomai.

Testavimo metu, kaip ir treniruotėse, turėkite patogią sportinę aprangą, rankšluostį, geriamo vandens bei nepamirškite šypsenos.

INDIVIDUALI TRENIRUOTĖ – APMOKYMAS

Atlikus kompleksinį atraminio ir judamojo žmogaus aparato ištyrimą, Jūs būsite pasiruošę pradėti tolesnį savo sveikatingumo kelionės etapą. Kitas žingsnis, kurį numato ALFA STEPS treniruočių programa – Jūsų poreikiams, galimybėms ir lūkesčiams subalansuoto pratimų komplekso sudarymas.

Šio unikalaus komplekso pagrindu sudaroma ir pirmoji Jums skirta asmeninė treniruotė – apmokymas. Jo metu, vienas iš mūsų komandos ekspertų-kineziterapeutų išmokys Jus taisyklingų pradinių padėčių, teisingos pratimų atlikimo technikos, korekcinių pratimų, kvėpavimo bei tempimo niuansų. Treniruotės – apmokymo pabaigoje, kartu aptarsite Jūsų problemines sritis.

Bendrai, pirmoji asmeninė treniruotė – apmokymas truks 55 minutes.

INDIVIDUALIZUOTOS GRUPINĖS TRENIRUOTĖS VILNIUJE

Asmeninėje treniruotėje išmokysime taisyklingai atlikti Jums individualiai subalansuotus pratimus. Po šio apmokymo, tolesnius žingsnius savo sveikatingumo kelionėje galėsite žengti individualių užsiėmimų salėje, kur Jus prižiūrės kineziterapeutas.

ALFA STEPS yra vienintelis sporto klubas Lietuvoje, kurio sporto programa sudaryta iš individualizuotų grupinių treniruočių, skirtų individualiems sveikatingumo tikslams pasiekti. Kadangi šie tikslai iškeliami kompleksinio atraminio ir judamojo žmogaus aparato funkcinio ištyrimo metu, tai reiškia, jog mūsų individualizuotos grupinės treniruotės yra mediciniškai pagrįstos ir užtikrinančios taisyklingą ir saugų sportavimą.

Kiekviena grupinė treniruotė trunka 50 minučių.

Treniruotė skirta įvairiapusiam kūno stiprinimui, koordinacijai, kūno raumenų balansui ir laikysenai gerinti. Kadangi bendrųjų treniruočių programa turi teikti naudą kiekvienam mūsų klubo nariui, šiam elementui mes skiriame itin daug dėmesio. Bendrojoje dalyje mūsų profesionalūs kineziterapeutai Jus supažindins su plačia pratimų įvairove. Žinoma, atsižvelgiant į Jūsų ištyrimo duomenis, iš individualizuotos bendrosios dalies bus išimti bet kokie Jūsų kūną žalojantys pratimai.

ALFA STEPS sporto programa unikali ir tuo, jog visas mūsų treniruotes veda ir klientų progresą prižiūri profesionalūs kineziterapeutai.

TRENIRUOČIŲ PROGRAMA: PLANŲ SUDARYMAS IR MONITORINGAS

Siekiame užtikrinti, jog ALFA STEPS sporto programa atitiktų ilgalaikius Jūsų poreikius ir būtų atnaujinta jiems keičiantis. Pradėję sportuoti po pirmojo ištyrimo ir apmokymo, Jūs būsite nuolat prižiūrimi ir galėsite konsultuotis su mūsų komandos nariais dėl bet kokių kylančių klausimų ar naujų poreikių. Antrą sportavimo mūsų klube mėnesį Jums pasiūlysime pakartotiną mini tyrimą; po pusės metų – pilną pakartotinį tyrimą. Po kiekvieno šių etapų kartu su Jumis aptarsime naujų pratimų poreikį, aptarsime tolesnius Jūsų sveikatingumo tikslus ir poreikius.

SPORTINIO KRŪVIO PLANAVIMO KONSULTACIJA

Subalansuota treniruočių programa privalo užtikrinti ir Jūsų galimybėms ir lūkesčiams tinkamą sportinį krūvį. Neadekvatus fizinis krūvis yra viena dažniausių traumų, raumenų patempimų ar ūmaus skausmo priežasčių – tiek vyrams, tiek moterims, tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams. Tinkamai ir atsakingai nustatytas sportinis krūvis itin svarbus pradedantiems rimčiau sportuoti. Siekiant neeksperimentuoti savo sveikata, rekomenduojame susidaryti Jūsų fizines galimybes atitinkantį treniruočių planą. Žinant, jog kiekvieno asmens poreikiai unikalūs, tikslus sportinio krūvio planavimas reikalauja sudėlioti visą treniruočių ciklą, kuris padėtų atsakyti:

 • kaip suderinti jėgos ir ištvermės treniruotes
 • kaip tikslingai vykdyti funkcinį pasiruošimą,
 • kaip suderinti įvairias krūvių kombinacijas,
 • kokį atsistatymo procesą pasirinkti ir kada,
 • kada bus pasiektas sportinės formos pikas ir t.t.

Sportuojantiems profesionaliai rekomenduojame susirasti savo sporto šakos trenerį. Žinant, jog konsultuojantis treneris turi ne vien puikiai išmanyti savo sporto šaką, bet ir suprasti bei atitikti unikalius Jūsų poreikius, esame pasirengę padėti Jums surasti tinkamiausią ekspertą – mielai pasidalinsime savo žiniomis apie tai, į kuriuos trenerius kreiptis Jums būtų geriausia ir kurios profesionalios treniruotės Vilniuje būtų geriausiai subalansuotos Jūsų tikslams.

Bendrai, į ALFA STEPS sportinio krūvio planavimo konsultacijų paslaugas įeina:

 • pagrindinių sportinio krūvio planavimo principų aptarimas
 • asmeninių poreikių nustatymas,
 • trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų išgryninimas,
 • rengimo strategijos ir krypčių nustatymas.

Jei Jus domina mediciniškai pagrįstos treniruotės Vilniuje ir/ar jei turite klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti – susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea