Sportininkų paruošimas

Sportininkų paruošimas

ALFA STEPS komanda dirba su daugybe geriausių Lietuvos sportininkų, jau įrodžiusių savo vertę Europos ir pasaulio čempionatuose bei olimpiadose. Padėję mūsų atletams pasiekti savo sporto aukštumas, savo patirtį norime perteikti ir kiekvienam Jūsų, siekiančių savo sporto ir sveikatingumo tikslų.

SPORTININKŲ PASIRUOŠIMAS, ATITINKANTIS JŪSŲ SPORTO CIKLĄ

Kiekvieno profesionalaus sportininko karjera yra unikali, tačiau kiekvieno sportininko fizinis pasirengimas turi atitikti jo poreikius ir tikslus bei jo sporto srities dinamiką. Bendrai, profesionalaus sportininko metai gali būti padalinti į tam tikrus ciklus:

  • pasiruošimas treniruočių ir varžybų sezonui,
  • treniruočių skirtų Jūsų sporto aukštumoms siekti makro, mezo ir mikro ciklai,
  • varžybų bei tarpvaržybiniai periodai
  • poilsis po sunkaus sezono

Viso sezono metu profesionaliems sportininkams rekomenduojama dirbti kartu su treneriu ir kineziterapeutu. Jei tokios galimybės nėra, rekomenduojame bent 1 kineziterapinė treniruotė per savaitę. Ji yra būtina siekiant prižiūrėti Jūsų kūno funkcionalumą.

KINEZITERAPINIS PASIRUOŠIMAS SPORTUI

Kineziterapinis pasiruošimas sportui prasideda nuo nuodugnaus skeleto-raumenyno ištyrimo. Remiantis ištyrimo duomenimis ir atsižvelgus į Jūsų išsikeltus tikslus ir sporto šakos specifiką, sudaroma individuali kineziterapijos pratimų programa.

Pagrindinis kineziterapinio pasiruošimo tikslas – traumų prevencija. Siekdami sustiprinti Jūsų kūno atsparumą traumoms ar įvairiems su sportu susijusiems sužeidimams, mūsų kineziterapeutai ir medicinos personalas ypatingą dėmesį kreipia į:

  • silpnųjų grandžių stiprinimą, pvz., liemens stabilumo didinimą
  • galūnių amplitudžių gerinimas
  • probleminių sričių stabilizavimą
  • kiekvienos sporto šakos specifinių traumų prevencija,
  • asimetrinių, ciklinių bei aciklinių sporto šakų padarinių mažinimą

REABILITACIJA

ALFA STEPS sveiko sporto klube taikoma aukščiausio lygio fizioterapija, kineziterapija, masažai, tinkama mityba ir rekomenduojamas tinkamas poilsio režimas padeda efektyviai atsigauti po krūvio, pasiekti geresnių rezultatų bei būti pasiruošusiems naujiems iššūkiams. Taip pat teikiame ir sporto psichologo paslaugas, skirtas efektyvesniam streso valdymui sportininkams profesionalams bei kitiems mūsų klubo klientams.

GALIMYBĖ BENDRADARBIAUTI STOVYKLOSE IR VARŽYBOSE, BŪTI KOMANDOS DALIMI

Sveiko sporto klubo ALFA STEPS kolektyvo nariai dažnai padeda sportininkams treniruočių stovyklose bei varžybose Lietuvoje ir užsienyje. Esant medicininės priežiūros sportininkui (kineziterapijos, fizioterapijos, masažų, dietologijos ir kt.) poreikiui drąsiai kreipkitės – mes siūlome galimybių įvairioms bendradarbiavimo formoms.

Taip pat esame atviri bendradarbiavimui su treneriais, tam, jog kartu padėtume sportininkams pasiekti aukščiausių rezultatų ir sumažintume traumų ar sužeidimų riziką. Mūsų kineziterapeutų konsultacijos padės užtikrinti, jog fizinio krūvio planavimas atitiks konkretaus sportininko savybes, galimybes ir poreikius.

Turite klausimų apie sportininkų paruošimą ALFA STEPS, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea