Sportinis masažas

Sportinis masažas

Sportinis masažas – tai specifinė, visas asmens raumenų grupes stimuliuojanti masažo technika, kuri pasitelkia įšildančius, greitus, stiprius ir gilius judesius tam, kad stiprintų kūno tonusą ar atpalaiduotų raumenines įtampas.

SPORTINIS MASAŽAS JŪSŲ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KELIONĖJE

Nepriklausomai nuo individualaus Jūsų santykio su sportu, kūno stiprinimas ir raumenų įtampos mažinimas yra aktualus kone kiekvienai sveikatingumo kelionei. Intensyvi raumenų įtampa trigeriniuose taškuose gali išsivystyti tiek daug prakaituojant sporto salėje, tiek daug dirbant prie kompiuterio biure – ir ta, ir ta veikla skirtingai, tačiau reikšmingai veikia tam tikras raumenų grupes ir reikalauja tikslaus, mediciniškai pagrįsto ir efektyvaus atsako.
Kitaip sakant, nepaisant pavadinimo, sportinio masažo procedūros yra skirtos ne vien aktyviai ar profesionaliai sportuojantiems asmenims – sportinis masažas aktualus visiems, dirbantiems intensyvų fizinį darbą, jaučiantiems nuolatinį nuovargį ir įtampą, ar paprasčiausiai norintiems greičiau pasiekti norimą kūno formą ir lengviau ją išlaikyti.

REGULIARAUS SPORTINIO MASAŽO NAUDA

Nuolatiniai ALFA STEPS klientai, reguliariai atliekantys sportinį masažą, jaučia ilgalaikį poveikį visame kūne: jų kūno lankstumas padidėja, taip pat didėja raumenų elastingumas, sumažėja nuovargis, pajuntamas kūną užliejantis energijos ir sugrįžusių jėgų antplūdis. Taigi, mūsų komandos siūlomas masažas Vilniuje gali reikšmingai ir įvairiapusiškai pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę.
Žinoma, skirtingą asmeninį santykį su sportu ir sveikatingumu puoselėjantiems klientams reikalingos skirtingo intensyvumo ir dažnumo sportinio masažo programos.

Profesionalams:

Skirtingos sporto šakos pasižymi skirtinga raumenų apkrova, fiziniais krūviais, bei sezoniniu ciklu. Atitinkamai, skirtingos sporto šakos reikalauja skirtingų atsistatymo programų ir priemonių kombinacijos, įskaitant masažą, fizioterapiją ir kita. Visgi, moksliniai tyrimai ir bendrosios gerosios praktikos rodo, jog sportinis masažas profesionaliems sportininkams aktualus praktiškai po kiekvienos treniruotės ir ypač svarbus intensyviuoju sezono metu bei kaip reabilitacijos priemonė patyrus traumas ar sužeidimus.

Bendrai, reguliarią ir veiksmingą sportinio masažo programą profesionalams turi sudaryti subalansuota pasiruošiamųjų (angl. pre-event) ir atstatomųjų (angl. post-event) procedūrų kombinacija.

 • Pasiruošiamieji masažai reikalingi norint aktyvuoti silpnesnius raumenis ar pasitikrinti raumenų veiklos dinamiką. Kadangi dauguma sporto šakų reikalauja nuolatinio tam tikrų judesių kartojimo, daug sporto profesionalų išvysto tam tikrus judėjimo apribojimus – tai, kas sporte dažnai vadinama „funkciniu sustabarėjimu“. Nors iš dalies tokia būsena yra neišvengiama ir net reikalinga rezultatų siekiantiems atletams, perteklinis judėjimo apribojimas tampa kenksmingas, o nuolat naudojamų raumenų nuovargis gali kelti skausmus ir trukdyti Jūsų sporto sėkmei.
 • Atstatomieji masažai padeda atgauti jėgas po treniruotės ar varžybų. Jie ypač reikalingi norint pašalinti perteklines pieno rūgštis, kuri gaminasi raumenyse kai organizmas nebespėja aprūpinti raumenų deguonimi. Sportinis masažas po treniruotės ar fizinio krūvio taip pat padeda išvengti uždelsto raumenų skausmo (angl. delayed onset muscle soreness), kuris gali užklupti kelios valandos po treniruotės.

Mėgėjams:

Kadangi sporto mėgėjai ir kiti aktyvų gyvenimą puoselėjantys asmenys tarpusavy labai skiriasi, tikslaus mėgėjams rekomenduojamo sportinio masažo skaičiaus nurodyti sunku. Visgi, mūsų patirtis rodo, jog intensyvų fizinį darbą vykdantiems asmenims rekomenduojama 1-2 masažai ir/ar fizioterapijos procedūros per savaitę, priklausomai nuo konkretaus jų patiriamo fizinio krūvio ir raumenų tonuso.

ALFA STEPS SPORTINIS MASAŽAS VILNIUJE: PROGRAMA

Kaip ir visos ALFA STEPS sveikatingumo paslaugos, mūsų kineziterapeutų komandos atliekamas sportinis masažas Vilniuje yra individualizuota, konkrečius Jūsų kūno bei gyvenimo būdo poreikius atitinkanti procedūra, integruota į bendrą Jums parengtą treniruočių ir sveikatingumo programą.

ALFA STEPS klientams siūlomos tokios sportinio masažo procedūrų grupės:

 • Nugaros masažas
  Subalansuotas atpalaiduoti įsitempusius raumenis, gerinti audinių mitybą ir bendrą organizmo būklę ar palengvinti reabilitaciją po nervų šaknelių uždegimo, nugaros traumų ar stuburo operacijų.
 • Pečių juostos masažas
  Subalansuotas gerinti kraujotaką, atpalaiduoti įsitempusius raumenis, raminti nervinę sistemą ar malšinti skausmą pečių ir kaklo srityje.
 • Apatinių galūnių masažas
  Subalansuotas atpalaiduoti įtemptus kojų raumenis, mažinti sąnarių, raumenų, pėdos skausmus. Dažnai rekomenduojamas jaučiant kojų nuovargį bei reabilitacijos po traumų ar operacijų metu.
 • Viršutinių galūnių masažas
  Subalansuotas atpalaiduoti įtemptus rankų audinius, gerinti kraujotaką, malšinti sąnarių, raumenų, riešo bei plaštakos skausmus. Dažniausiai rekomenduojamas jaučiant rankų nuovargį bei reabilitacijos po traumų ar operacijų metu.
 • Viso kūno masažas
  Subalansuotas atjauninti organizmą, mažinti stresą bei nervinę įtampą, stiprinti imunitetą, sumažinti raumenų spazmus ir įtampą, malšinti skausmą, pagerinti kraujotaką bei bendrą kūno būklę, atsistatyti po fizinio krūvio.

ALFA STEPS MASAŽO KOMANDA

ALFA STEPS sporto klubo klientams visas sveikatingumo paslaugas suteikia aukštos kvalifikacijos, kineziterapeutų komanda – ne išimtis ir sportinis masažas Vilnius. Kiekvienas ALFA STEPS masažistas bus įsigilinęs susipažinęs su Jūsų skeleto raumenyno tyrimu, įsigilinęs į Jūsų individualizuotą treniruočių planą ir pasirengęs Jums suteikti tikslią ir naudingą masažo procedūrą.

Tai, jog sportinio masažo veiklą teikia unikalią ekspertizę turintys profesionalai atneša ir nenumatytos pridėtinės vertės – masažo procedūra tampa puikia proga ramiai ir atvirai pasikonsultuoti platesniais sveikatingumo klausimais. Masažo metu galima aptarti treniruočių programos problemas, psichologinį stresą ir bet kokius kitus klausimus, susijusius su Jūsų sveikata ir savijauta – visa tai padės masažistui tiksliau suteikti masažo paslaugą, o Jums tai duos dar vieną progą geriau save pažinti ir teiks emocinę naudą. Todėl ALFA STEPS teikiamos paslaugos nėra vien masažas Vilniuje – tai visapusiškas sveikatingumo paslaugų komplektas.

Jei Jums aktualus efektyvus, profesionaliai atliekamas ir mediciniškai pagrįstas masažas Vilniuje, o taip pat jei turite kitų klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti – susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea