Svorio kontrolė

Svorio kontrolė

Nors kiekvieno asmens sveikatingumo poreikiai yra unikalūs, beveik visi esame pamąstę apie tai, kiek norėtume sverti ir kaip galėtume sveikai kontroliuoti savo kūno svorį. Artėjant vasaros sezonui nemažai gyventojų siekia numesti keletą kilogramų norėdami mėgautis paplūdimiu, o artėjant sporto sezonui nemažai sportininkų ieško kaip priaugti svorio norėdami atitikti įvairius techninius reikalavimus. Nepriklausomai nuo konkretaus tikslo, norint, kad svorio metimas būtų sveikas ir atliktas teisingai, būtina individualioms Jūsų kūno savybėms ir poreikiams subalansuota, mediciniškai pagrįsta svorio kontrolės programa.

ALFA STEPS SVORIO KONTROLĖS PROGRAMA

Tam, kad ji būtų efektyvi, svorio kontrolės programa turi apimti tiek sportavimą, tiek mitybą. ALFA STEPS sporto klubas siūlo būtent tokią, subalansuotą ir integruotą svorio kontrolės paslaugą. Mūsų sporto klubo dietologai ir kineziterapeutai kartu pasiūlys Jums moderniomis medicinos mokslo įžvalgomis pagrįstą treniruočių programą bei visavertį, Jūsų gyvenimo būdui tinkamą mitybos planą. Kaip ir kitų ALFA STEPS paslaugų atveju, svorio kontrolės programą Jums sudarysime po išsamaus Jūsų skeleto-raumenyno ištyrimo, kurio metu nustatysime Jūsų kūno savybes, poreikius ir problemines sritis.

Į ALFA STEPS sporto klubo svorio kontrolės programą įtraukiamos šios paslaugos:

  • išsamus Jūsų kūno ištyrimas
  • tikslines mitybos rekomendacijas atsižvelgiant į Jūsų poreikius, sporto ar sveikatingumo tikslus
  • individualus mitybos bei maisto papildų planas
  • tikslinės fizinio aktyvumo rekomendacijos atsižvelgiant į Jūsų poreikius, sporto ar sveikatingumo tikslus
  • individualus treniruočių bei fizinių pratimų planas
  • reguliarios konsultacijos
  • planų atnaujinimas pasikeitus aplinkybėms ar Jūsų poreikiams

Turite klausimų apie svorio kontrolę, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti? Ieškote sveikos ir subalansuotos mitybos specialistų Vilniuje, kurie padėtų atrasti Jūsų sveikatingumo tikslams ir gyvenimui tinkamą mitybos planą? Susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea