Terapija

Terapija

Kineziterapija

Kartais būdama neįvertinama bei užmirštama, kineziterapija yra viena pagrindinių mokslo šakų, įvertinanti esamą neuroraumeninės sistemos funkciją bei moksliškai pagrįstais veiksmais gerinanti žmogaus sveikatą paprasto judesio pagalba.
Atvykus pas mus, pasiūlysime nuodugnų asmens fizinį ištyrimą: fiziologinių judesių ir laikysenos vertinimą, manualinį raumenų testavimą, neurodinaminį vertinimą, riebalinių klosčių ir kūno apimčių matavimą, specialių bazinių judesių vertinimą.
Žmonės turintys judėjimo sutrikimų dažnai griebiasi radikalių priemonių pamiršdami pamatinius, laiko patikrintus, neinvazinius bei sveikatos nežalojančius gydymo būdus. Kineziterapijos paslaugas taikome po traumų, operacijų bei esant įvairiems skausmams ar negalavimams. Ji skirta funkcijai atstatyti ir gyvenimo kokybei gerinti.

Fizioterapija

Siūlome novatorišką bekontaktę funkcinę magnetinę stimuliaciją. Naudojame moderniausią prietaisą Tesla stym FMS, kuriuo:

  • Stimuliuojamos giliosios raumenų grupės, ko negali standartinė elektroterapija;
  • Stimuliuojamos raumenų skaidulos, išvengiant tiesioginio kontakto su oda;
  • Audiniai po aplikatoriumi veikiami magnetinio lauko, kurio magnetinė indukcija yra 2.5 T;
  • Rankiniu būdu lengvai aptinkami motoriniai neuronai ir itin veiksmingai atliekama stimuliacija;
  • Terapija yra neskausminga ir neinvazinė, neturi jokio šalutinio poveikio.

Manualinės technikos

Manualinės technikos, tai pasyvūs kineziterapijos metodai, kurių metu gydymas atliekamas terapeuto rankomis. Specialistas rankų pagalba, naudodamas specialias ir tik mokslu grįstas technikas, pasyviai veikia minkštuosius audinius ar sąnarius siekdamas sumažinti kliento jaučiamą su judesiu susijusį skausmą ar judėjimo funkcijos pakitimą, kurį galėjo sukelti raumens spazmas ar sąnario normalios funkcijos pakitimas dėl patirtos ūmios arba lėtinės traumos, fizinio aktyvumo trūkumo (pvz. sėdimo darbo) ar operacijos. Taip pat tinkamai bei tikslingai parinktos šios metodikos gali padėti atsikratyti įtampos, streso, pagerinti bendrą savijautą bei nuotaiką. Taikome šiuos pasyvius gydymo metodus:

  • Sąnarių ir minkštųjų audinių mobilizacijas;
  • Raumenų pasyvius tempimus;
  • Gydomąjį masažą;
  • Sportinį masažą;
  • Klasikinį masažą.

Gydytojų specialistų konsultacijos

Esant poreikiui Jus papildomai gali konsultuoti dietologas, sporto gydytojas, traumatologas, psichologas

Masažas

Naudingas gydant įvairias ligas, atstatant prarastas funkcijas po chirurginių operacijų, traumų, taip pat po didelių fizinių krūvių bei sėdimo darbo pasekmių. Masažas turi teigiamą poveikį odai, nervų sistemai, raumenims, raiščiams ir sausgyslėms, širdies ir kraujagyslių sistemai, medžiagų apykaitai ir vidaus organams.

Sportinis masažas

Kitaip negu daugelis mano, jis skirtas ne tik aktyviai sportuojantiems, bet ir tiems, kurie dirba intensyvų fizinį darbą ar jaučia nuovargį, nuolatinę fizinę įtampą. Šis masažas padeda pasiruošti sporto treniruotėms ar greičiau atsigauti po patirto didelio fizinio krūvio.
Procedūra stipriai stimuliuoja ir veikia visas raumenų grupes, kadangi atliekama įšildančiais, greitais, stipriais bei giliais judesiais. Stiprinant ir keliant organizmo tonusą, šia masažo technika greičiau pasiekiamos norimos kūno formos, jas lengviau išlaikyti.
Nuolatiniai ALFA STEPS klientai, reguliariai atliekantys sportinį masažą, jaučia ilgalaikį poveikį visame kūne: padidėja kūno lankstumas, didėja raumenų elastingumas, sumažėja nuovargis, pajuntamas kūną užliejantis energijos ir grįžusių jėgų antplūdis.

Klasikinis masažas


Masažas teigiamai veikia visas organizmo sistemas: suaktyvėja limfotakos sistema, kraujotaka, pagreitėja toksiškų medžiagų pasišalinimas iš organizmo. Gerėja raumenų regeneracijos (atsistatymo) procesas, odos ir poodinių (riebalinio ir raumeninio) audinių kraujotaka. Taip pat stimuliuojamas vidaus organų darbas.

Gydomasis masažas

Gydomieji masažai rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, virškinimo organų, centrinės ir periferinės nervų sistemos, urologinėmis, ginekologinėmis ligomis, po operacijų, traumų, sporto medicinoje ir kt.

Gydomasis masažas pašalina skausmą, raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, mažina spazmus, didina sąnarių judrumą. Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, nepaslankius sąnarius, dailina kūno formas, padeda kovoti su celiulitu, suteikia žvalumo, šalina stresą, įtampą, padeda atsipalaiduoti, pakelia nuotaiką ir gerina savijautą

Turite klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea