Skausmas dubens srityje

Jaučiate skausmą dubens srityje? Sukarščiavote? Skauda šlapinantis?

Skausmo dubens srityje priežastys vyrams ir moterims yra skirtingos.

Skausmas dubens srityje moterims:

  • Visų pirma skausmas dubens srityje gali atsirasti dėl atsiradusių fibromų. Tai navikai ir ataugos, augančios moters viduje aplink gimdą. Šis dubens skausmas gydomas medikamentais, o jeigu tai nepadeda, gydoma chirurginiu būdu atliekant operaciją, kurios metu pašalinamos fibromos.
  • Kita dažna dubens srities skausmo priežastis – atsiradusios cistos. Cistos gali būti moters organizme visą gyvenime ir kartais gali būti net nejuntamos, tačiau kartais jos auga ir didėja sukeldamos nemalonų jausmą. Rekomenduojama jas stebėti ir pasitarti su gydytoju dėl gydymo. Cistos gydomos medikamentais arba chirurginiu būdu,
  • Skausmas gali atsirasti dėl dubens uždegimo. Uždegimas gali būti paplitęs į kiaušides, gimdą ir kiaušintakius. Juntamas skausmas net ir lytinių santykių metu, galima aukšta temperatūra. Gydymas yra privalomas, nes laikui bėgant ir negydant dubens uždegimo moteris gali tapti nevaisinga.
  • Vyrams dubens skausmą gali sukelti: prostatos, šlapimo pūslės vėžys, būklė po spindulinio ar chemoterapinio gydymo, šlapimo pūslės patologijos, uropoetinės sistemos infekcijos (tuberkuliozė, AIDS), bakterinis prostatitas ir cistitas, šlaplės divertikulas ir kitos ligos.

Jeigu jaučiate skausmą dubens srityje ar šlapinantis, būtinai kreipkitės į gydytojus.

Jei skausmas dubens srityje Jūsų nekamuoja arba gydytojai nustatė, jog tai nėra ligos simptomas, tačiau jau esate girdėję, jog šios zonos stiprinimas aktualus, ypatingai moterims, tuomet atvykite į „Alfa steps“. Kineziterapeutai atsižvelgdami į Jūsų kūno struktūrą, esamas problemas ir tikslus, parinks reikiamus pratimus. Speciali mankšta sutvirtins dubens dugno raumenis ir kitas svarbias kūno dalis.

Jei turite klausimų, kreipkitės į „Alfa steps“ el. adresu info@alfasteps.com arba susisiekite telefonu +370 624 77335. Patyrę specialistai mielai Jums padės ir sudarys tinkamą dubens srities skausmo gydymo programą.

Grįžti