UAB „ALFA STEPS“ ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS TAISYKLĖS

UAB „ALFASTEPS“ ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS IR DOVANŲ KUPONŲ TAISYKLĖS

1. PIRKĖJO PASKYRA
1.1. Norėdamas pirkti ALFASTEPS elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas gali tai daryti svečio teisėmis (neprisiregistravęs) arba susikūręs vartotojo paskyrą.
1.2. Registracijos metu Pirkėjas nurodo savo el. pašto adresą, kuris vėliau bus naudojamas prisijungti prie paskyros, formuojant sąskaitą ir susisiekiant su juo dėl užsakymų. Pateikus klaidingą arba kito asmens el. pašto adresą, užregistruota paskyra gali būti ištrinta be išankstinio perspėjimo.
1.3. Registracijos metu Pirkėjas pateikia slaptažodį, kurį naudos jungdamasis prie paskyros. ALFASTEPS neprisiima jokios atsakomybės už galimą žalą, atsiradusią Pirkėjui neužtikrinus savo paskyros saugumo ar atskleidus slaptažodį kitiems asmenims.
1.4. Vienas Pirkėjas gali registruotis tik vieną kartą ir turėti tik vieną paskyrą.
1.5. Pirkdamas be registracijos bei suformavęs pirkinių krepšelį, Pirkėjas turi suvesti savo kontaktinius duomenis bei elektroninį paštą.
2. PRODUKTŲ UŽSAKYMAS IR ATSISKAITYMAS
2.1. Suformavęs pirkinių krepšelį, užpildęs reikiamus duomenis ir atlikęs apmokėjimą, Pirkėjas į savo elektroninį paštą gaus užsakymo duomenis.
2.2. Atsiskaityti už prekes Pirkėjas gali tik elektronine bankininkyste.
2.3. Prekes, esančias sandėlyje, pristatysime per 3-6 darbo dienas.
2.4. Užsakomas prekes pristatysime per 2-4 sav.
2.5. Įsigijus paslaugas ar abonementus, su Pirkėju bus susisiekta per vieną darbo dieną (nuo pirmadienio iki penktadienio) telefonu arba elektroniniu paštu.
2.6. Įsigijus dovanų kuponą, jis yra siunčiamas elektroniniu paštu per per vieną darbo dieną (nuo pirmadienio iki penktadienio).
2.7. Prekių kainos nurodytos eurais. Visos kainos nurodytos su PVM. Kainos nurodytos be pristatymo mokesčio.
3. PRODUKTŲ PRISTATYMAS
3.1. Prekes pristato kurjeris.
3.2. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti prekės gavėją, tikslų pristatymo adresą, pašto kodą, kontaktinį telefono numerį.
3.3. Prekes esančias sandėlyje pristatysime per 3-6 darbo dienas. Užsakomas prekes pristatysime per 2-4 savaites.
3.4. Pirkėjas įsipareigoja užsakytą produktą pristatymo metu priimti pats. Jei produktas pristatytas Pirkėjo nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, tačiau Pirkėjas priimti produktų negali, ALFASTEPS neprisiima jokios atsakomybės dėl produkto pristatymo ar perdavimo netinkamam subjektui.
3.5. Pristatymo mokestis apskaičiuojamas atsižvelgiant į prekių svorį bei dydį.
3.6. Preliminarus (gali keistis dėl nestandartinių matmenų) pristatymo mokestis Lietuvoje (išskyrus Neringos miestą) prekėms iki 2 kg. svorio – 5 eur.; iki 5 kg – 6 eur.; iki 10 kg – 7 eur.; iki 20 kg – 8 eur.; iki 31,5 kg- 15 eur.
3.7. Dovanų kuponai siunčiami tik elektroniniu paštu. Dovanų kuponai nėra siunčiami paštu ar per kurjerių tarnybas. Atsiimti dovanų kuponus galima adresu J. Jasinskio g. 14A, Vilniuje, darbo dienomis nuo 8 iki 19 valandos.
4. PRODUKTŲ GRĄŽINIMAS
4.1. Kiekvienos parduodamos prekės pagrindinės savybės ir gamintojo suteikiama garantija, kurios sąlygos bei terminai nurodomi prekių aprašymuose.
4.2. Produktų trūkumai šalinami nemokamai ar nekokybiški produktai keičiami kokybiškais, jei trūkumai atsirado ne dėl Pirkėjo kaltės.
4.3. Produkto grąžinimo teise  Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 dienų nuo produkto atsiėmimo dienos.
4.4. Grąžinant produktą būtina laikytis papildomų sąlygų:
4.4.1. produktas turi būti nenaudotas, nedėvėtas, nesugadintas Pirkėjo;
4.4.2. produktas turi būti grąžinamas originalioje pakuotėje arba kitoje pakuotėje, užtikrinančioje saugų transportavimą;
4.4.3. grąžinant produktą, būtina pateikti jo įsigijimą patvirtinantį dokumentą;
4.4.4. produktai turi būti grąžinami siuntėjo adresu, nurodytu ant pakuotės.
4.5. ALFASTEPS turi teisę nepriimti grąžinamų produktų, jei buvo nesilaikyta produktų grąžinimo sąlygų.
4.6. Jei produkto trūkumai atsirado dėl ALFASTEPS kaltės ir jų neįmanoma pašalinti, arba pakeisti prekės, sumokėti pinigai grąžinami banko pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą.
4.7. Pinigai už įsigytas paslaugas ir abonementus nėra grąžinami.
4.8 Dovanų kuponai nėra grąžinami.
5. DOVANŲ KUPONŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS
5.1. Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo pirkimo dienos.
5.2. Jei paslaugų ar pirkinių suma viršija dovanų kupono sumą, skirtumą reikia primokėti.
5.3. Jei dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti dovanų kupono numerio, jis negali būti naudojamas.
5.4. Dovanų kuponas į pinigus ar kitą dovanų kuponą nėra keičiamas.
5.5. Įsigyjant dovanų kuponą PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma.
5.6. UAB ALFASTEPS pasilieka teisę keisti šias dovanų kuponų naudojimo taisykles.
5.7. Dovanų kuponai perduodami (gyvai ir elektroniniu būdu) tik darbo dienomis.
6. PIRKĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI IR TEISĖS
6.1. Pirkėjas įsipareigoja laikytis ALFASTEPS taisyklių ir Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktų.
6.2. Pirkėjas privalo sumokėti už užsakytą paslaugą ar prekę ir ją priimti ALFASTEPS numatyta tvarka.
6.3. Pirkėjas visiškai atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų tikslumą ir teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius ar neteisingus duomenis, ALFASTEPS neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.
6.4. Pirkėjas visiškai atsako už savo veiksmus, atliktus ALFASTEPS svetainėje.
6.5. Pirkėjas turi teisę nepriimti suteiktos prekės, jei ji neatitinka užsakyme nurodytų specifikacijų. Susiklosčius tokioms aplinkybėms, pakartotinis užsakymo atlikimas ištaisant kokybės trūkumus Pirkėjui nieko nekainuoja.
7. PARDAVĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI IR TEISĖS
7.1. ALFASTEPS įsipareigoja Pirkėjo užsakytus gaminius pristatyti nurodytu adresu, kaip numatyta šių taisyklių 3 skyriuje.
7.2. ALFASTEPS įsipareigoja nemokamai atlikti netinkamai įvykdyto užsakymo taisymo darbus, jei užsakymas buvo atliktas netinkamai dėl ALFASTEPS kaltės.
7.3. ALFASTEPS neprisiima jokios atsakomybės už nuostolius, atsiradusius dėl to, kad Pirkėjas, neatsižvelgdamas į ALFASTEPS rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis. Šios taisyklės sudarytos remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.