Kuo ALFA STEPS treniruotės skiriasi nuo kitų sporto klubų treniruočių?

 

Visi MES sportuodami išsikeliame sau tikslus: pradėti sportuoti, siekti geresnių rezultatų, atsikratyti įsisenėjusių skausmų, tęsti reabilitaciją ar išvengti traumų intensyviai sportuojant.

ALFA STEPS pagrindinis tikslas – išmokyti Jus judėti teisingai.

Klubo išskirtinis konceptas paremtas suvokimu, kad sportas prasideda nuo individualaus, išsamaus kompleksinio atraminio ir judamojo žmogaus aparato funkcinio ištyrimo su nuodugniais paaiškinimais. Ištyrimas leidžia identifikuoti traumų rizikas, įvairių skausmų atsiradimo priežastis bei parinkti tinkamiausią sporto ar terapijos programą.

Po kompleksinio ištyrimo kiekvienam klientui sudaromas individualus ir tik Jums skirtas pratimų kompleksas. Atlikdami Jums reikalingiausius pratimus taupote savo brangų laiką ir užsibrėžtų tikslų siekiate efektyviausiai.

Kodėl po ištyrimo būtina individuali treniruotė?

Dažnai mes nepažįstame savo kūno, nesusimąstome, kad net ir geriausias pratimas atliekamas netinkamai, gerų rezultatų neduos. Todėl po išsamaus ištyrimo sudarius Jums tinkamiausią programą, būtina individuali treniruotė. Jos metu išmokoma taisyklingų pradinių padėčių, teisingos pratimų atlikimo, kvėpavimo technikos, tempimo niuansų. Juk dažniausia tuos pratimus, kurie Jums reikalingiausi, taisyklingai atlikti sunkiausia.

Kuo mūsų grupinės treniruotės skiriasi nuo kitų grupinių treniruočių?

Tik mūsų klube vyksta individualizuotos grupinės treniruotės. Treniruotės metu visi kartu darome:

 Apšilimą, kad pasiruoštume treniruotės iššūkiams,

 Pagrindinės dalies metu atliekame funkcinius judesius, padedančius stiprinti raumenis, lavinti kasdienius judesius, lengvinti judėjimą, mėgautis savo kūnu. Treniruotės metu pratimai parenkami, atsižvelgiant į kiekvieno galimybes, fizinį pasiruošimą ir kitus aspektus.

 Pabaigoje mažiname tempą, atvėstame, pasirengiame INDIVIDUALIZUOTAI treniruotės daliai. Jos metu kiekvienas sportuojate pagal Jums sudarytą individualią programą.

Šios individualizuotos grupinės treniruotės leidžia sportuojant grupėje atlikti ne tik tai, kas reikalinga mums visiems, kad būtume sveiki ir aktyvūs, bet ir spręsti kiekvieno mūsų individualias problemas ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Visos treniruotės metu Jus prižiūri treneris – kineziterapeutas. Vienas specialistas dirba su nedidele grupe (iki 5 žmonių). Tad kiekvienas klientas gauna jam būtiną dėmesį.

Besilankantys ALFA STEPS sveiko sporto klube pastebi, jog mūsų treniruočių atmosfera itin jauki, čia kiekvienas gali jaustis laisvai.

Be sportinės aprangos į treniruotes privaloma atsinešti ŠYPSENĄ, nes su ja gyvenimas šviesesnis, o pratimai lengvesni! 

Dovilė Stankutė

Grįžti