Sporto programa vaikams

Sporto programa vaikams

Kodėl Jūsų vaikui reikia sporto klubo, teikiančio mediciniškai pagrįstas paslaugas?

Taisyklingas, nežalojantis sportas vaikams ir paaugliams yra nepaprastai svarbus. Tinkamas sportavimas gali svariai prisidėti prie fizinės, emocinės ir socialinės vaikų ir paauglių raidos. Reguliari mankšta vaikams leidžia išvystyti taisyklingą laikyseną bei padeda augti stipriems ir energingiems.

Išsamūs moksliniai tyrimai rodo, jog nuo vaikystės sportuojantys vaikai geriau įsilieja į visuomenę, lengviau užmezga draugystes, patiria mažiau sunkumų mokymo procesuose, tampa atsparesni visuomenės rodomiems žalingiems įpročiams. Pozityvų sporto poveikį vaiko raidai suprasti nesunku – sportas reikalauja komandinio darbo, bendradarbiavimo įgūdžių, pasitikėjimo savimi bei savo veiksmais, ryžtingumo, drąsos, užsispyrimo, racionalus mąstymo, kantrybės ir kitų raidai svarbių įgūdžių bei savybių.

Sporto ir sveikatingumo ekspertai taip pat pastebi, jog teisingai iki 12 metų vaikams suformuotas įprotis sportuoti išlieka visą gyvenimą. Kitaip sakant, sveikai sportuojantys vaikai užaugę tampa sveikai sportuojančiais suaugusiais. Taigi, kodėl nepradėti šio įpročio ugdyti jau dabar?

Mūsų specialistų suburta komanda yra tinkamai paruošta darbui su vaikais. Nuolatinė kvalifikuotų kineziterapeutų priežiūra užtikrina, jog vaikų fiziniai ir socialiniai gebėjimai ugdomi atsakingai ir tikslingai, o mankšta vaikams teikia tęstinę naudą bei padeda išvengti neteisingų sportavimo įpročių.

Aktyviai sportuojantiems vaikams

Vaikams, kurie koncentruojasi į tam tikrą sporto šaką, siūlome individualizuotas programas, atitinkančias tos sporto šakos dinamiką ir poreikius.

Aktyviai sportuojantiems vaikams taikoma ALFA STEPS speciali prevencinė kineziterapijos programa. Ši programa yra paremta ilgamete patirtimi ruošiant geriausius Lietuvos atletus ir yra orientuota į įgūdžių ugdymą, pastangų įsivertinimą, pažangos suvokimą bei patiriamą malonumą sportuojant. Tai padidina tikimybę, kad vaikai laikui einant išliks fiziškai aktyvūs, t.y. atsparūs ligoms, stresui, rūpinsis savo asmenine gerove ir gyvenimo kokybe.

Treniruočių metu vaikai susipažindinami su savo kūnu, išmokomi tinkamai jį valdyti. Atliekami pratimai sustiprina silpnąsias grandis, pagerina laikyseną ir koordinaciją, imlumą fizinėms užduotims, judesių kontrolę. Visa tai padeda pasiekti žymiai aukštesnių rezultatų sporte bei minimizuoja traumų riziką.

Galiausiai, mūsų sporto klube sportuojantys vaikai gali susitikti su geriausiais Lietuvos sportininkais, kurie renkasi ALFA STEPS. Iš patirties žinome, jog užkrečiantis profesionalų pavyzdys įkvepia vaikus sportuoti!

Turite papildomų klausimų dėl Jūsų vaiko sveikatingumo poreikių ar tikslų? Domina mankšta vaikams Vilniuje? Susisiekite!

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea