Vaikai

Vaikai

Sportas, ypač vaikų bei paauglių amžiuje gali svariai prisidėti prie vaiko tiek fizinės tiek psichosocialinių pažiūrų raidos. Pažvelkime plačiau į sporto teikiamus privalumus: komandinio darbo, bendradarbiavimo įgūdžių lavinimas, pasitikėjimas savimi bei savo veiksmais, ryžtingumas, drąsa, užsispyrimas, racionalus mąstymas. Remiantis moksliniais tyrimais, nuo vaikystės sportuojantys vaikai geriau adaptuojasi visuomenėje, turi mažiau sunkumų mokymo procesuose, skiria gerus dalykus nuo blogų – atsparūs visuomenės rodomiems žalingiems įpročiams. Teisingai iki 12 metų vaikams suformuotas įprotis sportuoti išlieka visą gyvenimą. Taigi kodėl nepradėti dabar?

Mūsų specialistų suburta komanda yra tinkamai paruošta darbui su vaikais. Pasirūpinsime nuolatine kvalifikuota kineziterapeutų priežiūra bei stengsimės, stiprindami vaikų fizinius bei socialinius gebėjimus. Užsiėmimų metu labai didelis dėmesys skiriamas supažindinti vaikus su taisyklinga laikysena bei taisyklingos laikysenos sutrikimų profilaktika, ergonomika. Atliekami specialieji pratimai, skirti koreguoti ir sustiprinti raumenų grupes, atsakingas už taisyklingą laikyseną.

Speciali prevencinė kineziterapijos programa sportuojantiems vaikams

Programa paremta ilgamete patirtimi, ruošiant geriausius Lietuvos atletus. Moksliniai tyrimai rodo, kad ankstyvas konkurencijos skatinimas vaikų sporte ir pernelyg didelis laimėjimui skiriamas dėmesys gali paskatinti ankstyvą pasitraukimą iš sporto. Todėl programa orientuota į įgūdžių ugdymą, pastangų įsivertinimą, pažangos suvokimą bei patiriamą malonumą sportuojant. Tai padidina tikimybę, kad vaikai laikui einant išliks fiziškai aktyvūs, t.y. atsparūs ligoms, stresui, rūpinsis savo asmenine gerove ir gyvenimo kokybe. Treniruočių metu vaikai susipažindinami su savo kūnu, išmokomi tinkamai jį valdyti. Atliekami pratimai sustiprina silpnąsias grandis, pagerina laikyseną ir koordinaciją, imlumą fizinėms užduotims, judesių kontrolę. Visa tai padeda pasiekti žymiai aukštesnių rezultatų sporte bei minimalizuoja traumų riziką.

Treniruočių programa sudaroma įvertinus vaiko fizinio išsivystymo ir pasirengimo lygį, atsižvelgiant į kiekvieno vaiko mažiaus tarpsnį, gebėjimų ir įgūdžių lygį bei poreikius.

Taip pat vaikai gali susitikti su geriausiais Lietuvos sportininkais, kurių užkrečiantis pavyzdys įkvepia juos sportuoti!

 

 

 

 

Turite klausimų, poreikių ar tikslų, kuriuos norite įgyvendinti?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea