KODĖL KIEKVIENAM REIKALINGAS IŠTYRIMAS

Profesionalo pastebėjimai

Daug metų dirbdamas su Lietuvos ir pasaulio elitiniais sportininkais, konsultuodamas žmones po traumų ar norinčius sveikai sportuoti, kažkada paskaičiavau, jog savo rankomis padariau virš 20000 masažų, o mankštose dalyvavusių žmonių skaičius jau seniai perkopė 100000.

Matau tik viena – traumos ir skausmai nenukrenta iš dangaus. Dažnai tai lėtinis procesas, kuomet: neatsakingai sportuojant atsiranda raumenų disbalansas, kuris sukelia įvairius skausmus ir negalavimus, o netaisyklingai atliekant judesius – perkraunami sąnariai, plyšta raiščiai, sausgyslės ar raumenys.

Sėdimas darbas apdovanoja mus nugaros, sprando, klubų ar kelių skausmais.

O stuburo išvaržos senai tapo mūsų kasdienybė.

Yra vienintelis kelias iš šios pasibaisėtinos situacijos – leisti profesionalams įvertinti esamą Jūsų kūno būklę ir remiantis ištyrimo duomenimis sudaryti tinkamų veiksmų planą Jūsų užsibrėžtiems tikslams pasiekti.

Norėdami padėti Jums, kartu su kolegomis sukūrėme unikalų 2 valandų kompleksinį atraminio ir judamojo žmogaus aparato funkcinį ištyrimą, kuris leidžia nustatyti sutrumpėjusius ar silpnus raumenis, netinkamą judesių amplitudę, stuburo mobilumo ar stabilumo trūkumą, iškreiptus funkcinius judesius ir kitas problemas. Jei dar paprasčiau, pvz.: sutrumpėję krūtinės raumenys niekada Jums neleis išsitiesti, o nesant reikiamam klubų paslankumui, dažnai žalosite nugarą…

Taigi, tik išanalizavus Jūsų kūno parametrus, galima sudaryti individualių pratimų programą. To negali padaryti joks treneris, nes tai medicininių žinių reikalaujantis dalykas. Visų pirma reikia atstatyti kūną, o tik tada siekti sportinių aukštumų. Gerbiu ir myliu visus trenerius, kurie turi paruošę mini testukus savo klientams prieš pradedant sportuoti ir pastebėję kokias nors bėdas kategoriškai siunčia klientus pirmiausia pas kineziterapeutus. Tik toks darnus darbas kartu leidžia pasiekti geriausią rezultatą Jums. Tik būdami sveiki galėsite džiaugtis visais sportais.

Taigi, jei nesi jogas dienų dienas žaidžiantis su savo kūnu, ištyrimas tau privalomas! Nelauk skausmų, būk sveikas ir džiaukis gyvenimu!!!

Saulius Paliūnis

Grįžti