Skauda rankų raumenis

Skauda rankų raumenis? Visuomet yra išeitis šiam negalavimui įveikti

Daugelis aktyviai gyvenančių žmonių susiduria su tokiais šalutiniais sporto reiškiniais, kaip raumenų skausmai. Rankų raumenų skausmai – vieni dažniausių, intensyviai, be tinkamo pasiruošimo treniruojant būtent šias kūno vietas.

Rankų raumenų skausmas gali būti jaučiamas po sporto treniruotės, intensyvaus darbo krūvio, patirtos traumos. Tačiau kartais rankų raumenų skausmo priežastys slypi kiek giliau. Dėl ko skauda rankų raumenis ir kaip tą skausmą įveikti?

  • Sergant gripu. Šiuo atveju labai svarbu laikytis visų gydytojų nurodymų, pakankamai ilsėtis bei vartoti visus Jums paskirtus vaistus.
  • Sergant kraujagyslių ligomis, kai būdingas kraujagyslių susiaurėjimas. Taip pat rankų raumenis gali skaudėti sergant nervų ligomis. Tada labiau aktualus turi būti ne rankų raumenų skausmo gydymas, o pagrindinės ligos įveikimas. Tik susitvarkius ar bent pažabojus esamus negalavimus, bus galima atsikratyti ir raumenų skausmo, kaip šalutinio ligos požymio.
  • Raumenų skausmas gali būti jaučiamas turint skydliaukės sutrikimų, po neseniai atlikto chemoterapijos kurso, sergant reumatinėmis ar kitomis ligomis. Paprastai tokiais atvejais raumenų skausmas yra tik kaip šalutinis ligos padarinys. Pasveikus, pradingsta ir ilgai kamavę skausmai. Svarbiausia atidžiai laikytis gydytojų rekomendacijų, nes kiekvienam pacientui parenkamas individualus gydymas.

Jeigu Jūs jaučiate rankų raumenų skausmus po intensyvaus fizinio krūvio, vertėtų daugiau dėmesio skirti savo kūno parengimui ir susipažinti su elementariais rankų raumenų stiprinimo pratimais. Kineziterapijos specialistai padės Jums tinkamai pasiruošti treniruotėms, papasakos bei parodys, kokie sporto pratimai yra naudingi. Prireikus Jums bus atliktas raumenų testavimas ir sudaryta speciali treniruočių programa.

Treniruotėse bei gyvenime labai svarbus tinkamas asmens fizinis pasiruošimas. Taip pat reikėtų nepersistengti sportuojant. Taip bus išlaikomas tinkamas raumenų tonusas. Bendram raumenų skausmui įveikti visada rekomenduojame vėsesnį dušą. Taip pat, norint pašalinti raumenų skausmą, tikrai pravers gydomasis masažas.

Jei turite klausimų, kreipkitės į „Alfa steps“ el. adresu info@alfasteps.com arba susisiekite telefonu +370 624 77335. Mūsų profesionalūs kineziterapeutai padės ne tik įveikti jau juntamus raumenų skausmus, bet ir padės išmokti, kaip tokių šalutinių reiškinių išvengti ateityje.

Grįžti